Bez kategorii

Przeprawa poprzez szafę – w co ubierać dziecko?

To nie takie proste – przyodziać wrzeszczące, a potem także kopiące dzieciątko w śliczną bluzkę z kołnierzykiem bądź sukienkę od dziadków.

skarpetki

Autor: Gatta
Źródło: Gatta
W ciąży można kupować ubrania piękne, lecz jak tylko Wasze dzieciątko zamieszka z Wami – zaczniesz nabywać tylko ubranka funkcjonalne tj.

Masz ochotę wiedzieć więcej z tego intrygującego zagadnienia? Więc dobrze trafiłeś. Po prostu naciśnij to i przejdź do kolejnej strony.

swetry dla dzieci na drutach! Jest kilka systemów ubierania maluszka, jedne matki stawiają na body, pozostałe na bluzki oraz śpiochy (Babcia Owca – sweter dla dziecka). Nie ma jednej normy, natomiast kłócić się o to, co lepsze, możesz godzinami.

Jeżeli chcesz zgłębić kolejne materiały na taki temat, zobacz tekst na stronie, a bez dwóch zdań on także będzie dla Ciebie wyjątkowy.

Body, to coś podobnego do koszulki, lecz dopełnia się zapięciem na napy pomiędzy nogami. Z tego powodu nie podnosi się do góry i nie odsłania pleców dziecka, kiedy je nosisz czy zabawiasz się z nim. Body mają rozmaite systemy przewlekania poprzez głowę: bądź ma szyjkę uszytą na plisę, którą się zwyczajnie rozciąga, czy ma dwie napy na jednym ramionku, czy po jednym zatrzasku na obydwu ramionach. Body musi być uszyte z bawełny lub wręcz z bawełny organicznej ( niemowlęce w sklepie).

Jeżeli idzie o ubranka niemowlęce sklep proponuje śliczne body z kołnierzykami (zapinane z tyłu) bądź z falbankami bądź w postaci męskiej koszuli dla młodzików – są to z pewnością piękne ubranka oraz mogą się przydać na rodzinną imprezę lub chrzest, jednak na co dzień nie są praktyczne – trzeba opanować umiejętność ich ubierania oraz zapinania, natomiast potem jeszcze baczyć, by na przykład kołnierz nie zawijał się w trakcie karmienia albo nie drapał maleńkiej szyjki, albo ażeby sztywny materiał nie podrażniał ramion.