Bez kategorii

O czym trzeba pamiętać zakupując spódnicę w większym rozmiarze?

Bez względu na to, jaki rozmiar nosisz, wybór właściwej spódnicy sprawi, że będziesz wyglądać kobieco i seksownie.
Dużym wyzwaniem może być wybór właściwej spódnicy, gdy nosimy rozmiar większy niż 44.

spódnice plus size

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
W najwyższym stopniu uniwersalne są spódnice plus size o kształcie literki A. Maskują one zbyt szerokie biodra, lecz także mogłyby zrównoważyć proporcje figury, jeśli mamy za szerokie ramiona albo duży biust. Musimy zwracać uwagę jednak na plisy, gdyż mogą dodawać one objętości w dolnych partiach ciała a nie w każdym przypadku wygląda to dobrze. Długość spódnicy do kolan optycznie wysmukli nogi. Jeśli chciałybyśmy zasłonić brzuch lub stworzyć wrażenie, że mamy szczuplejszą talię, powinniśmy sięgnąć po wersje z podwyższonym stanem. Interesująca propozycja to ołówkowa spódnica, jaka rozszerza się nieco ku dołowi. Tego typu spódnica znakomicie może zaznaczyć krągłości sylwetki.
Dziś nabycie ubrania dla osób otyłych nie jest trudne, gdyż dużo punktów sprzedaży ma w swojej ofercie stylowe i ładne ubrania w dużych wymiarach. Dowolna pani może poczuć się seksownie i kobieco. Sklep internetowy powoduje, że kupno ubrań o większych rozmiarach jest mniej trudne niż w marketach tradycyjnych. Dzieje się tak z tego powodu, że jest o wiele większy wybór takich ubrań. Co poniektórym kobietom może się zdawać, że znalezienie dopasowanej spódnicy w rozmiarze 44 jest wyzwaniem, jakiemu bardzo ciężko podołać.

Nasze kolejne wpisy są równie pociągające, co ten. Zatem kliknij w link tutaj body welurowe i przeglądaj skrupulatne posty. Zachęcamy!

Jednak kwestia nie wygląda tak źle i wystarczyłoby zaledwie trochę orientować się w najważniejszych zasadach dobierania odzieży. Nie mogłybyśmy również zapomnieć o wybraniu odpowiedniego koloru.

Jeśli chciałybyśmy założyć spódnicę, należy pamiętać o tym, że wybór barwy spódnicy i góry ma bardzo duże znaczenie. Najkorzystniej będą się sprawdzały kontrastowe barwy czyli jasna góra oraz czarny dół.