Bez kategorii

Jakie spodnie byłyby najlepsze dla różnych rodzajów kobiecej postury?

Istnieje przekonanie, według którego kobieca figura może posiadać pięć kluczowych rodzajów. To do niego powinny być dobierane spodnie, żeby nosząca je osoba wyglądała idealnie.

Kolorowe buty do ślubu

Autor: E. i M. Barteczko
Źródło: abcslubu.pl
Dobrze dobrane spodnie jeansowe mogłyby zakryć niedoskonałości i podkreślić zalety.

Przykładowo istnieje typ określany jako „gruszka”. W przypadku tego typu sylwetki niezłym wyjściem byłyby spodnie z trochę wyższym stanem oraz z szerszymi nogawkami. Dodatkowo jeżeli jeansy byłyby w jakimś bardziej ciemnym kolorze, optycznie przedłużą nogi właścicielki. Poza tym nogawki muszą sięgać do kostki, przy czym jeżeli w czasie ich przymierzania kobieta będzie boso, nogawki powinny sięgnąć aż do podłogi. W sytuacji gdy masz figurę znaną jako „klepsydra”, możesz mieć pewien problem w wyszukaniem spodni, które byłyby dobrze dopasowane zarówno w pasie, jak i w biodrach.

Na pewno pod tym hiperłączem (https://www.inkberry.com.pl/) dane w tamtym miejscu zawarte niezwykle Cię zafascynują i dowiesz się wielu świeżych, podobnych informacji, które oczekują na Ciebie właśnie tutaj.

Jeżeli masz tego typu sylwetkę oraz chcesz nabyć dobre jeansy damskie Lee to spółka, która ma je w swojej ofercie. Ciekawym wyjściem są np. spodnie, które posiadają nieco obniżoną talię. To sprawi, że niezbędne okaże się dopasowanie już tylko w jednym miejscu. Doskonale byłoby, gdyby spodnie sięgały zaraz poniżej pępka.

Stringi, bielizna damska Axami

Autor: Axami
Źródło: Axami
Dziewczyny, które mają sylwetkę kształtem przypominającym jabłko muszą nosić spodnie ze stosunkowo szeroką i trochę wyższą talią, gdyż wymodeluje to tę część jej figury. Stosunkowo szerokie nogawki i wysoko umieszczone tylne kieszenie to idealne rozwiązanie dla dziewczyn posiadających duże piersi.

W tym wypadku dobrze sprawdzą się jaśniejsze kolory albo przetarcia. Jeśli z kolei kobieta ma stosunkowo wąskie biodra, należałoby pomyśleć, czy też wybranie spodni o bardziej męskim kroju nie byłoby najlepszym pomysłem.