Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Jaka moda okazuje się być najlepsza, jak to przedstawia się w Polsce? Czy możemy powiedzieć o swego rodzaju trendach, jakie są najczęściej wybierane?

Nie każdy ma tego świadomość, natomiast każdego roku kilkunastu ważnych krajowych projektantów prezentuje własne kolekcje, czy jednakże ma to wpływ na to, co się nosi. Od dawnych czasów jest tak, że na nasze wybory mają wpływ najwięksi kreatorzy, głównie znani, z zagranicy, ale to nie oznacza, iż w naszym kraju nie ma ciekawych twórców.

Na pokazie mody

Autor: CHRISTOPHER MACSURAK
Źródło: http://www.flickr.com
W Polskiej modzie tak właściwie dostrzec możemy dwa nurty. W pierwszym z nich znajdziemy ładne, szykowne kreacje, bardzo często zwiewne czy powłóczyste, są równie najczęściej minimalistyczne. Trudno jednakże czasem oprzeć się wrażeniu, że ów minimalizm ma genezę czysto ekonomiczną, gdyż często nie są to projekt nazbyt odkrywcze, ale z pewnością niesamowicie przydatne, jak płaszcze zimowe damskie i męskie kurtki zimowe (tutaj) – męskie kurtki zimowe.

Tego typu okrycia wierzchnie są bardzo potrzebne oraz każdy nosi je czasami, choć jak wspomnieliśmy nie są zbyt odkrywcze i przez to zasługują na ograniczoną uwagę. Jest też inny nurt, raczej awangardowy, więc takie kreacje nie będą dobre dla każdego. Z pewnością polubią je osoby, jakie cenią sobie oryginalność ponad wszystko. Takie jednak zachowawcze osoby nie będą zachwycone tego rodzaju bardzo osobliwymi kreacjami. Pomiędzy jednak powyższymi dwoma typami, czyli minimalizmem i awangardą, są również projektanci, jacy rzeczywiście realizują własne wizje, pamiętając również o tym, co większa rzesza pań chciałby mieć na sobie. To właśnie ich projekty najbardziej zostają w pamięci i mamy ochotę je kupować, tak jak buty dla dzieci Radom czy bielizna wyszczuplająca Szczecin – poczytaj więcej informacji na tej stronie www. One są najpopularniejsze oraz doceniane, z takiego powodu też powszechnie są używane przez wielu Polaków.

Nie jest to dziwne oraz nie zaskakuje, ponieważ w innych częściach świata jest tak samo, zaś wniosek jest jasny i czytelny, to znaczy to, co dobre się sprzedaje. Rzecz jasna to, czy rzeczywiście konkretna rzecz się przyjmie jest zależne od wielu czynników, między innymi od charakteru danego państwa, to co jest cenione, a co raczej nie zagości na długo. Taka moda “środka”, to najlepsza propozycja różnych ciekawych kreacji, jakie mają fanów.