Kosmetyki Uroda

Troszczymy się o idealną fryzurę. Najlepsze preparaty pielęgnacyjne i utrwalające do włosów.

Każda pani na co dzień wybiera przynoszącą efekty kosmetykę połączoną z utrwalaniem fryzury. Zwykle często te dwie rzeczy możemy połączyć, uzyskując naprawdę dobre efekty. W jaki sposób to zrobić?

włosy

Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
Rozwiązaniem jest używanie wartościowych produktów do włosów, na przykład . Przy krótkich uczesaniach, wygodnych szczególnie latem lub gdy uprawiamy jakiś sport, o objętość i podniesienie u nasady można zadbać w trakcie mycia, używając szamponu nadającego objętości. Na dopiero co umytą głowę można nanieść produkty, które podniosą je przy skórze głowy i lekko je usztywnią (różne pianki, mgiełki unoszące włosy u nasady albo inne kosmetyki do włosów Wella, którymi możemy uzyskać taki efekt wizualny). Pozwoli to na sprawne ułożenie fryzury na okrągłej szczotce lub po prostu przy użyciu palców i grzebyczka do tapirowania. Później można zaledwie wzmocnić uczesanie lakierem. Oczywiście takie czynniki zewnętrzne, jak silny wiatr i wilgotne powietrze, będą działały niekorzystnie, dlatego dobrze jest posiadać w swojej łazience kosmetyki z serii kosmetyków specjalnie dla fryzjerów Wella Professional, które gwarantują silniejsze utrwalenie fryzury na miarę naszych potrzeb.

Kosmetyki do włosów Wella z kolekcji przeznaczonej do salonów fryzjerskich zwykle są również bogatsze o przynoszące szybkie rezultaty czynniki pielęgnujące, witaminy, naturalne oleje i woski – O krótsze fryzury łatwiej zadbać, bo często nawet niewiele ruchów palcami wystarczy, by je poskromić.

Spodobał Ci się przeczytany artykuł? Jeśli tak, to na pewno przypadnie Ci do gustu też bieżący materiał (https://eztime.pl/27-zegarki-damskie-tommy-hilfiger), który zaprezentowaliśmy w linku pod spodem.

Zdarza się, że wysychają samoczynnie i nie wymagają użycia prostownicy czy lokosuszarki, dlatego nie są tak bardzo narażone na zniszczenia spowodowane przez zabiegi fryzjerskie z użyciem ciepłego powietrza, jak długie pasma. Do stylizacji fryzur krótszych dobrze sprawdzą się różne pasty czy kremy. Przy kosmykach długich trosce o włosy należy poświęcić trochę więcej czasu. Bardzo ważne jest wtedy zabezpieczanie końców przed łamaniem się i ochrona pasm na całej linii przed suszeniem czy kręceniem. Wtedy doskonale sprawdzi się maska regenerująco-ochraniająca i inne kosmetyki Alterna mające właściwości termoochronne.

Trzeba również zatroszczyć się o ich nawilżenie. Tak się składa, że włosy dłuższe i delikatne mają skłonności do puszenia się, szczególnie przy niesprzyjających czynnikach atmosferycznych. Kosmetyki Alterna zaaplikowane zaraz po myciu, takie jak serum wygładzające, i do utrwalenia uczesania, jak ekstra mocny lakier do włosów, na pewno zapobiegną ich puszeniu – .

Jest całkiem sporo linii, które poza właściwościami pielęgnującymi posiadają też cechy wzmacniające uczesanie. Dzięki temu włosy wyglądają pięknie i zdrowo, są mocne i sprężyste, a przy tym świetnie się układają i trzymają się przez cały dzień.