Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Jak dobrze dobierać ubrania?

Jak ubierają się mężczyźni nad Wisłą możemy stwierdzić codziennie rano podążając na uczelnię czy do pracy. Jest różnie. Z tego względu dobrze jest zainwestować w bazę, która dzięki z rozmysłem dobranym dodatkom zyska innego wyrazu.

Facet w garniturze

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Taką bazą może być granatowy garnitur. To odcień, jaki odnajdzie się o każdej porze roku. Dodatkowo jest odpowiedni na każdą okazję. Koszula, niby tak oczywisty element w męskiej szafie, również wymaga chwili zastanowienia przed udaniem się do sklepu.

Wystarczy spojrzeć na kolorowe i trudne w stylizacji wzory. O gatunku koszuli świadczy jakość włókien, szukajmy więc stuprocentowej bawełny. Żeby koszula nadawała charakteru mężczyźnie powinniśmy ją dobrze dopasować do sylwetki. Szczupli mężczyźni mogą pozwolić sobie na koszule taliowane, natomiast panowie o słusznych rozmiarach muszą uważać, by koszula nie była zbyt szeroka – za duży kołnierzyk niekorzystnie wpłynie na wygląd krawata. Bogatą ofertę koszul posiadają w sprzedaży sklepy internetowe. Należy jedynie wpisać w wyszukiwarce frazę: koszule męskie sklep internetowy , a na pewno odnajdziemy interesujący model. Jeśli o dodatkach mowa, tutaj mamy większe pole do popisu.

Dobierając oficjalny strój, przeważnie nie pamiętamy o dopasowaniu odpowiedniego paska do spodni. Najbardziej istotne jest to, by posiadał skromną, pozbawioną zdobień klamerkę. Koniecznie musi mieć kolor taki sam, jak kolor butów, które mamy zamiar włożyć. Przy stroju weekendowym możemy pozwolić sobie na paski skórzane (zamów), z większymi klamrami. Kolor może celowo wyróżniać się na tle stroju.

W kwestii krawata, najbardziej odpowiedni na wszelakie okazje będzie ten jednokolorowy. Stosownie do okazji, możemy jednak ”zaszaleć” z wzorem czy modnym kolorem.
Nierzadko słyszymy, że panowie w naszym kraju ubierają się słabo, z racji iż nie mają pieniędzy na ”odzież z metką”. Nieprawda. Ograniczenia finansowe nie są absolutnie barierą w reprezentowaniu dobrego stylu. Można się dobrze ubrać, korzystając z wyprzedaży, outletów, second handów czy aukcji internetowych. Potrzebne są jedynie: dobre chęci, trochę wolnego czasu oraz podstawowa wiedza.