Dobrze ubrana Gustowne dodatki

Jakie modele torebek musi mieć w swojej kolekcji każda kobieta? Sprawdzamy!

Każda elegancka kobieta chciałaby być w posiadaniu kolekcji toreb dopasowanych do każdej okazji. Niezmiernie łatwo i czasami niewielkim kosztem można zebrać pokaźną kolekcję, która doda każdemu strojowi elegancji i klasy, a czasami trochę go rozjaśni czy też odmieni jego styl. Od czego zacząć tworzenie własnej kolekcji torebek?

Czy już na samym początku należy zrobić nalot na sklep z torebkami? Absolutnie nie. Na początku należy skrupulatnie przejrzeć to, co już mamy, skrupulatnie obejrzeć każdy egzemplarz, odpowiedzieć sobie na pytanie, czy jest na tyle fajna, że może pozostać w naszej kolekcji – poznaj najmodniejsze dodatki w tym sezonie . Druga sprawą jest przemyślenie, na jakie wyjścia zwykle potrzebujemy torby.

Niniejszy wpis zawiera ciekawe dane na omawiany wątek – jeżeli masz ochotę zdobyć większą ilość wpisów, to odwiedź stronę zegarki patek, która omawia zbliżone zagadnienia.

Oczywiście z pewnością wyszczególnimy torby na co dzień i torby na specjalne sytuacje. Na co dzień bardzo dobrze zdadzą egzamin listonoszki skórzane i torby w których pomieszczą się dokumenty w formacie A4.

torebki

Autor: VeroStilo
Źródło: VeroStilo

Można mieć dwie-trzy pakowne torebki i nosić je wymiennie. To świetne rozwiązanie, ponieważ nie tylko torby będą dopasowane do wielu stylizacji i każdej pory roku, lecz także będą dłużej wyglądały na nowe. Listonoszki skórzane mają też trochę mniejsze rozmiary, wtedy nie ma problemu, aby zabierać je na zakupy czy spacery, kiedy nie nie musimy mieć ze sobą zbyt wielu rzeczy, a do tego chcemy mieć nieskrępowane ręce – .

Listonoszki mogą być wykonane z określonego rodzaju skóry czy skaju albo kilku – dobrze jest mieć w swojej szafie choć jedno atrakcyjne połączenie barw, aby połączyć taką torbę z jednolitym czy dość stonowanym ubiorem. Doskonale spisują się też torby-worki – można zarzucić je na ramię i mieć wolne ręce. Na specjalne wyjście, które nie wymaga od nas wieczorowego ubrania, ale chcemy wyglądać inaczej niż zawsze, sprawdzą się niewielkich rozmiarów torby-kuferki. Najczęściej są na krótkiej rączce, bez dłuższego paska. Do stroju wieczorowego pasują kopertówki i urocze torebeczki na łańcuszku.

Warto mieć wybrany sklep z torebkami, w którym sprzedawca zaufa nam i pozwoli przemyśleć zakup w domu, przymierzyć torbę do ulubionych ubrań i dopiero wtedy podjąć decyzję, czy dana torebka powiększy zebraną wcześniej kolekcję.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w tekście (https://lexadesign.pl/osobista-stylistka/)? To oczywiście zbliżona tematyka, zatem bez wątpliwości także żywo Cię zaabsorbuje!

Warto również poszperać w second handach, nigdy nie wiemy, jakie egzemplarze upolujemy.