Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Sprawdź jakie trendy w modzie kobiecej panują w roku 2014

Kiedy jesteś kobietą, która lubi się stylowo ubrać (chociaż właściwie powinniśmy zapytać, która kobieta nie lubi się ciekawie ubrać), wtedy kategorycznie zaciekawi Cię nasz artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W wielkim skrócie przedstawiamy w nim trendy na nadchodzący dwa tysiące czternasty rok. Kiedy chcesz być na bieżąco z modowymi nowinkami, wówczas stanowczo powinnaś poświęcić parę chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Jeżeli zastanawiasz się, czy coś z starszych lat wróci do łask, podpowiadamy – współcześnie na topie będzie przede wszystkim moda z lat dziewięćdziesiątych.

Kiedy w Twojej szafie leżą przykładowo ogrodniczki, których nie nosiłaś od trzeciej klasy szkoły średniej, właśnie teraz nadszedł odpowiedni czas, aby je wyciągnąć. Jeżeli widziałeś? przejdź do strony www.skalnik.pl dobre źródło informacji się w nich pokażesz, stanowczo wzbudzisz prawdziwy zachwyt. Moda damska

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa również dla wszystkich osób, które wybierają wygodę zamiast stylu.

Jeżeli lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 na pewno będzie właśnie Twoim rokiem. W sezonie bez wątpliwości modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydawać Ci się szalone. Bardzo modne będą na przykład figury geometryczne umieszczone na ubraniach albo duże kwiaty 3D, które już teraz projektanci masowo nadrukowują na swoje projekty.

Jeżeli szukasz czeJeżeli (więcejna ten temat- portal sklep Skalnik zapraszamy)rdziej stylowego, wówczas stanowczo zaciekawią Cię najnowsze inspiracje sztuką. Kiedy zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego smaku, wówczas ubrania z przedrukowanymi obrazami wielkich artystów stanowczo będą dla Ciebie właściwym wyborem.

Jeżeli te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie dodatkowo ubrania szyte z tkanin transparentnych. Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie okazje, jednakże mogą być niewątpliwie niezłą odmianą od klasycznych strojów.

Kiedy natomiast chodzi o kolory, które będą dominować w tym sezonie, wówczas niewątpliwie nie można zapomnieć o pastelach. Jeżeli zdecydujesz się na ciuchy w pastelowych kolorach, kategorycznie wszelkie inne modowe wpadki zostaną Ci przebaczone.