Uroda

Dostępne zabiegi chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej – poznajemy temat.

Jeszcze jakiś czas temu operacje korygujące urodę były bardzo ukrywane, otoczone atmosferą tajemnicy i mogły pochwalić się popularnością przede wszystkim pośród osób pokazujących się publicznie w mediach.

nie lubisz swojego nosa?

Autor: KoiQuestion
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby te wyjeżdżały na jakiś czas pod pretekstem „leczenia w prywatnej klinice” albo uzasadnionego czasowego usunięcia się z życia publicznego, a wracały z poprawionym biustem czy skorygowanym nosem. Teraz zabiegi medycyny estetycznej nie budzą już tak silnych emocji i sensacji jak dawniej. Wręcz przeciwnie – zostały przyjęte przez opinię społeczną i są uważane za skuteczny środek do walki z niedoskonałościami ciała i kompleksami, a nie sposób wydawania nadwyżek pieniędzy.

”Słupki” prezentują pogląd, że operacje z zakresu medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej zyskują z roku na rok coraz większe zainteresowanie. Udają się na nie zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Najczęściej dokonywanym zabiegiem jest powiększanie biustu. Wprawdzie to zabieg wyłącznie dla pań, lecz panowie również korygują co nieco w obrębie klatki piersiowej, odsysając zbędny tłuszcz z piersi. Jeśli już mówimy o odsysaniu – poddają się mu także kobiety, a od chwili gdy anestezjolog nie towarzyszy przy zabiegu, zainteresowanie zwiększyło się jeszcze bardziej.

Jeżeli sądzisz, że opisywany tu wpis jest cenny i poszukujesz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten link, a zobaczysz więcej informacji zabiegi na twarz Bełchatów.

Liposukcja jest teraz robiona w taki sposób, że około godziny czy dwóch po zabiegu można opuścić gabinet lekarza. Następnym popularnym zabiegiem jest korekta nosa. Wyprostowanie, skorygowanie lub zmniejszenie nosa, usunięcie garbu lub zmniejszenie dziurek to stosunkowo popularne działania poprawiające urodę. Temu zabiegowi poddają się zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Tak samo, jak liftingowi, który odpowiada za wygładzenie twarzy i szyi. Jednakże mimo że temat jest już dość popularny, mówimy tu o zabiegach chirurgicznych, a poprawę urody może zagwarantować nam zabieg medycyny estetycznej, taki jak ostrzykiwanie toksyną botulinową, modelowanie nosa kwasem hialuronowym czy mikrodermabrazja.

medycyna estetyczna

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Jeżeli myślimy o zabiegu chirurgii plastycznej, znajdźmy specjalistę, który zbiera dobre opinie i budzi nasze zaufanie. Początkowo umówmy się jedynie na konsultację, żeby otrzymać poradę i przekonać się, że dobrze wybraliśmy i że jesteśmy przekonani o konieczności wykonania zabiegu. Być może okaże się, że zamiast operacji wystarczy bezpieczniejsze modelowanie nosa kwasem hialuronowym, a rezultat będzie niemal identyczny?