Kosmetyki Uroda

Zabiegi kosmetyczne, które pozwalają zatrzymać czas

W końcu nadeszły czasy, w których młodszy wygląd już nie musi wiązać się wyłącznie z zabiegami chirurgicznymi. Istnieją bowiem triki, które spowodują, iż nasza cera odzyska dawny blask!

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Najważniejsze, używajmy serum. Dermatolodzy są zdania, że serum na równi z kremem jest niezbędnym elementem pielęgnacji cery, albowiem charakteryzuje je wyższe stężenie substancji aktywnych. Nakładamy je pod krem codziennie, albo stosujemy jako tymczasową kurację nawilżającą – w zależności od potrzeb skóry.

Kolejna wskazówka: łączmy techniki i wybierajmy rozwiązania typu kilka w jednym. Umożliwią nam to zabiegi medycyny estetycznej, które łączą rozmaite techniki poprawiające jakość skóry, np. regenerację laserem frakcyjnym czy elektroporację, która pozwala na głębsze wnikanie w skórę składników odżywczych. Laser co2 to – oprócz poprawy jakości skóry – zapewnia nam pozbycie się blizn potrądzikowych. Zmarszczki, rozstępy czy widoczne pory, w końcu przestaną nam spędzać sen z powiek – sprawdź moją stronę na .

Przyjmuje się, że gdybyśmy zaczęły osłaniać skórę przed słońcem już będąc dzieckiem i robiły to konsekwentnie aż do teraz, to miałybyśmy 80 proc. mniej zmarszczek. Mało tego, są naukowcy, którzy twierdzą, iż gdyby nie oddziaływanie promieni ultrafioletowych, pierwsze zmarszczki pojawiłyby się na naszej twarzy ok. 60.

Czy po przeczytaniu tego artykułu udało Ci się wynieść coś ciekawego? Jeżeli tak, to przejrzyj pozostałe informacje tu (http://www.svr.sklep.pl/product/SEBIACLEAR-HYDRA-40ML-s81) – z pewnością pochłoną Cię bez reszty.

roku życia. Z tego powodu wybierajmy krem na dzień z SPF lub stosujmy filtr, np. w postaci podkładu czy pudru.

ZAMYKANIE NACZYNEK LASEREM VARILITE

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Unieśmy opadające powieki. Prawidłowo namalowana kreska, działa jak szybki lifting. Kreślimy ją wzdłuż górnej powieki zaś zewnątrz wykańczamy ku górze. Efekt uniesionego oka błyskawiczny!
Zadbana, młoda cera posiada naturalnie różowy kolor. Dlatego w makijażu „odmładzającym” róż odgrywa bardzo ważną rolę.

Kliknij ten link – ta unikalna strona internetowa Ci się spodoba. Prezentowane na niej informacje dotyczą zbliżonej kwestii, co artykuł, który właśnie widzisz.

Najlepszy będzie róż w jasnym odcieniu, za pomocą którego uwydatnimy kości policzkowe, dodając trójwymiarowości naszej twarzy.
Systematyczna porcja ruchu, dieta to idealny sposób na zachowanie młodości.

To pozbycie się kilogramów, a przy tym odkrycie na nowo swej kobiecości. To poczucie, że robimy coś dobrego nie tylko by z uśmiechem spoglądać w lustro, lecz by żyć zdrowo.

Źródło: http://www.lasertechnik.pl/