Dobrze ubrana

Fajne tuniki na chłodniejsze pory roku

Każda kobieta ma w swej szafie bardzo wiele różnych ubrań. Jednak czasem brakuje nam tuniki, która okazała by się idealna na zimniejszy czas. Tak, więc warto połazić po sklepach i popatrzeć na tuniki damskie może znajdzie się taka, która będzie dla nas odpowiednia. Warto mieć na jesień i zimę jakąś stylową tunikę. Tunika jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem, gdy nie chce nam się zbytnio myśleć o tym, co dobrze się ubrać.

tunika

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Można kupić tuniki z bawełny, ale też wełniane i na szczęście w różnych kolorach. Wybór jest zależne od tego, co rzeczywiście lubimy i od tego, co będzie pasowało do naszej szafy. Istotne jest, byśmy wybierając nową rzecz wzięli pod uwagę to, z czym będzie się ona dobrze komponowała. Zakup następnej rzeczy, która do niczego nie pasuje, jest bezsensowne, to po prostu marnotrawstwo pieniędzy.

Odmiana dla zimowego swetra

Kiedy nadchodzą chłodniejsze dni, zaczynamy wyciągać ze strychu, lub z drugiej szafy ciuchy, które będą świetnie pasowały na zimniejsze dni. Sprawdzamy, co warto ubierać w tym sezonie i wyciągamy ze stosu ubrań to, co jest odpowiednie. Czasem niektóre rzeczy okazują się za małe a innym razem wychodzi na to, że w ogóle nam się nie podobają. Znajdujemy tuniki damskie, które

sweter

Autor: Evelyn Hill
Źródło: http://www.flickr.com

świetnie sprawdzą się w chłodniejsze dni. Oczywiście najlepiej by taka tunika była cieplejsza. Latem i wiosną też z chęcią wskakujemy w tuniki, ale z innych materiałów. Ubierając tunikę dobrze jest się zastanowić, czy nie naruszy to dress codu przedsiębiorstwa, w którym pracujemy.

Wiele zależy od miejsca, w którym pracujemy, bo jeżeli chodzi o spotkanie ze znajomymi to tunika na sto procent będzie dobrym rozwiązaniem. To ten rodzaj ciucha, który ukrywa to, co trzeba ukryć i eksponuje plusy damskiej sylwetki. Dlatego powinnyśmy mieć w garderobie parę tunik, bo są czasem korzystniejszym rozwiązaniem niż normalny sweter albo bluza. Poza tym w wełnianej tunice na pewno będzie nam cieplej niż w którymś z krótkich sweterków. Tunika jest idealną opcją pod jesienny płaszcz, bo wtedy pięknie wszystko się komponuje. Przy krótszej zimowej kurtce nie wygląda już tak oszałamiająco. Tak, więc jeśli w garderobie kłębi się sporo tunik, dobrze wybierać dłuższe kurtki, bo wtedy na bank wszystko będzie fajnie wyglądało.