Gustowne dodatki

Jedna z większych nierozwiązanych tajemnic, jaką jest zawartość torebek większości pań.

Damska torebka od dawna jest wielką i nierozwiązywalną tajemnicą dla chyba każdego mężczyzny. Jest jak jaskinia skrywająca pełne tajemnic przedmioty, o których istnieniu wie tylko pilnująca tajemnic kapłanka i będzie tej tajemnicy strzegła pilnie przed innymi domownikami.

zobacz tu

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
W zależności od wielkości torebki i stylu właścicielki, zawartość będzie się wahać od kilkunastu drobiazgów do nawet kilkudziesięciu. W wersji light można znaleźć tam tylko najpotrzebniejsze rzeczy, to znaczy komplet dokumentów, komórkę, klucze do domu, portmonetkę, okulary przeciwsłoneczne, chusteczki jednorazowe, balsam do dłoni, błyszczyk do ust, niewielkie lusterko, niewielki grzebyk oraz rzecz jasna para rajstop na wszelki wypadek. Bardziej wypasiona wersja zawiera dodatkowo notes z adresami, parasolkę, paczkę gum, zestaw pilniczków do paznokci i butelkę lakieru którym można będzie uzupełnić ewentualne odpryski. Przydają się oczywiście plastry, zestaw nici z małą igiełką, tabletki od bólu głowy i sporo innych akcesoriów.

To wszystko nic w porównaniu do hitu ostatniego czasu, jaki powalił panie na kolana. I to niestety dosłownie, bo z powodu ciężaru, który muszą nosić.

Jeśli na opisywany temat posiadasz zapytania, to poznaj więcej detali (https://dentistree.pl/cennik/) na przedstawiane zagadnienie, klikając tutaj – informacje okażą się z pewnością ważne.

Tym cudem są damskie torby na zakupy. Ta zwyczajnie brzmiąca nazwa może bardzo zmylić. To nie jest pusta siatka, jaką wypełnia się kupionymi produktami i opróżnia po przyjściu do domu. Przeciwnie, to codzienna torebka, do jakiej można jeszcze zapakować mniejsze sprawunki. I tu zaczyna się zabawa. W praktyce nie da się podać zawartości tego typu torebek, bowiem zależnie od możliwości finansowych i momentu w życiu można tam znaleźć dokładnie to co w dowolnym sklepie w galerii handlowej.

Dziecko

Autor: Melissa Hillier
Źródło: http://www.flickr.com
Młode mamy będą nosić komplet pieluch, smoczki i przykładowo kupione dawno ale nie wypakowane trampki dla niemowlaka – trampki dla niemowlaka. Zbuntowane nastolatki będą się chwalić paczką papierosów, biletem do kina, puszką energetyka i przykładowo okularami słonecznymi. Starsze niewiasty nie będą im ustępować, chowając w czeluściach pudry, szminki, stare zdjęcia oraz kilka słodyczy dla wnuków.