Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Skarpety szyte z bambusa dla mężczyzn – sportowy hit czy tandeta?

Bambusowe skarpety męskie to hit nadchodzących lat. Nie wiemy, czy to propozycja stworzona dla amatorów ochrony środowiska, bo im na 100% takie pomysł spodoba się, mimo tego da się zauważyć, że są przyjazne dla środowiska, dobre jakościowo i nie tylko. Czy skarpety z bambusa mogą na stałe zagościć w kawalerskich szafkach z bielizną?

Skarpetki

Autor: Scott Akerman
Źródło: http://www.flickr.com
Skarpety sportowe tego rodzaju wykonane są z wiskozy, która wytwarzana jest – w odróżnieniu od typowych rozwiązań – z łyka z bambusa.

To właśnie włókno z bambusa próbuje systematycznie podbijać globalny rynek, a już dziś znacznie wyróżnia się pośród innych materiałów. To wszystko dzięki temu, że skarpety męskie wyprodukowane z takiego materiału są zaskakująco wysokiej jakości. Bambus ma bowiem naturalne właściwości antybakteryjne, przepuszcza powietrze, a tym samym ogranicza odczuwane nieprzyjemnego smrodu. Jak widać, skarpety z bambusa to niezastąpione rozwiązanie dla sportowców, ponieważ scalają w sobie wymienione cechy, jakie musi mieć produkt dedykowany dla dynamicznych fizycznie ludzi. Kolejną zaletą, o której zdążyło być już wspomniane, zdaje się być wyraźnie eko friendly aspekt omawianego towaru. Na korzyść wspomnianego towaru składa się jeszcze koszt, ponieważ jak na produkt ze stosunkowo niecodziennego materiału, skarpety z bambusa nie wydają się w ogóle drogie – w sieci można znaleźć pary wycenione na tylko siedem zł, a to niewiele.

Bieganie

Autor: Ed Yourdon
Źródło: http://www.flickr.com

W opiniach posiadaczy skarpety sportowe wyprodukowane z włókna bambusowego to pewny hit. Ze względu na jego właściwości grono użytkowników systematycznie się zwiększa, a bawełniane skarpety męskie oddalają się w zapomnienie. Produkty bambusowe są całkowicie ekologiczne, przyjazne dla ciała człowieka, a w swojej budowie niezwykle filigranowe i miłe w dotyku. To składa się na to, że skarpety z bambusa gwarantują komfort korzystania w parze z rzeczywistą jakością i niewygórowaną ceną.