Uroda

Metody na piękny wygląd

Rozstępy to bardzo istotny kłopot estetyczny. Mogą pojawić się w każdym wieku, ale najczęściej dotyczą młodych osób, dla których są one trudne do zaakceptowania. Występują u prawie 70% dziewcząt a także 40% chłopców w okresie dojrzewania oraz aż u 90% ciężarnych. U pań lokalizują się w okolicach brzucha, biustu, ud, bioder, oraz kolan, u panów rozstępy znaleźć można w obrębie barków, pleców, ramion i pach, przede wszystkim u mężczyzn korzystających z siłowni.

Usuwanie rozstępów Olsztyn w stu procentach nie jest możliwe. Mamy jednak szereg sposobów(„>) doprowadzających do ich redukcji. Najskuteczniejszym z nich jest stosowanie kuracji laserem frakcyjnym . Działanie lasera polega na wywołaniu rozlicznych jak też głębokich, sięgających aż do właściwej skóry mikrouszkodzeń, co zmusza skórę do uruchomienia przebiegów gojenia. Istota kuracji polega zatem na naturalnej regeneracji.

Tłuszcz możemy efektywnie wykorzystać do poprawy wyglądu piersi

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia

Najlepsze rezultaty uzyskujemy w leczeniu różowych rozstępów – te zdołamy zredukować aż do 90%. Sam zabieg nie jest bardzo bolesny, ale u osób wrażliwych stosuje się znieczulenie maścią. Usuwanie bruzd za pomocą botoksu polega na tym, że medyk podaje niewielką ilość preparatu, jaka czasowo hamuje przekaźnictwo nerwowo-mięśniowe powodując osłabienie poszczególnych mięśni twarzy. Wynikiem zabiegu jest czasowa likwidacja bruzd mimicznych jak także przeciwdziałanie pogłębiania się bruzd. Efekt utrzymuje się 6-8 miesięcy. W trakcie działania środka skóra wygląda świeżo, zaś mięśnie twarzy wypoczywają. Botox Będzin zalecany bywa do korekcji zmarszczek mimicznych twarzy tj: kurze łapki, zmarszczki palącego, zmarszczki na czole, bruzdy pomiędzy brwiami, podniesienie opadających powiek bądź niwelowanie „uśmiechu dziąsłowego”. Jak wygląda sam zabieg? Lekarz po przeprowadzeniu wywiadu ułoży plan zabiegu dopasowany indywidualnie do potrzeb twej buzi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić, co podobny serwis udostępnił (https://www.dermamed.com.pl/oferta/chirurgia-onkologiczna) na taki temat. To na pewno także Cię zaintryguje.

Następnie w określone wcześniej punkty śródskórnie podaje Botoks z pomocą cieniutkiej igiełki. Procedura zabiegowa jest prędka oraz prosta. Zabieg trwa od paręnastu minut do 30 minut.

Nie zostawia praktycznie żadnych pozostałości. Zabieg ten nie jest bolesny. W miejscu podania substancji czuć lekkie ukłucia. Zabieg ten jest bezpieczny oraz nie pozostawia śladów. Zdarza się zaczerwienie, które ustępuje po blisko godzinie. Przez parę godzin od podania preparatu nie należy się schylać oraz kłaść.