Uroda

Laserowe odmładzanie i mikrodermabrazja w konkurencyjnych cenach w Warszawie.

Salon kosmetyczny w stolicy poleca 2 zabiegi w promocyjnych cenach – laserowe odmładzanie twarzy oraz mikrodermabrazję. Laserowe odmładzanie twarzy cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem pacjentów gabinetów medycyny estetycznej. Polega ono na częściowym uszkodzeniu i równoczesnej stymulacji naskórka do intensywnego produkowania kolagenu. Zaawansowane lasery wykorzystywane do zabiegów bazują na technologii tworzenia frakcji na skórze.

Dzięki technologii frakcyjnej laser wspaniale radzi sobie ze zmarszczkami, nierównościami skóry czy rozstępami. Wszystkie te objawy można zniwelować, uzyskując doskonały efekt, przy szybkim czasie gojenia. Zabieg ten jest bezbolesny i nie wymaga długiego odpoczynku – pacjent potrzebuje maksymalnie kilku dni, by zanikł obrzęk i Laserowe odmładzanie przebiega w poniższy sposób – w zależności od zaleceń – lekarz, wykonujący zabieg dobiera odpowiedni zakres długości fal lasera.

Odmładzanie

Autor: Dreamstime
Źródło: Dreamstime

Zabieg wykonuje się po nałożeniu maści znieczulającej. W czasie zabiegu odczuwa się subtelne pieczenie, które jest zazwyczaj dobrze znoszone przez pacjentów. Efekty widoczne są już po pierwszej serii zabiegu, jednak niekiedy dla uzyskania lepszego wyniku wymagane jest wykonanie kilku serii zabiegów. Efekty uboczne pojawiają się niezmiernie rzadko. Najczęściej obserwuje się delikatny efekt pieczenia w czasie zabiegu, który utrzymuje się do dwóch godzin po zabiegu. Może również wystąpić nieznaczny obrzęk miejsca poddanego zabiegowi. Jest to typowa reakcja organizmu na stymulacje cieplną. Więcej na

Zaczerwienienie skóry trwa przez pierwsze 3-5 dni, a niekiedy może występować w delikatnej formie do 4 tygodni. W czasie gojenia powstają drobne strupy, które przy prawidłowej pielęgnacji nie pozostawiają wtórnego śladu. Po wykonaniu terapii na skórę nakładamy maść nawilżającą z substancją p/bakteryjną. Bardzo istotne jest unikanie opalenizny przez minimum 6 miesięcy oraz stosowanie kremów z wysokim filtrem przeciwsłonecznym.

Ten proponowany serwis www (www.animalab.pl/szczury-laboratoryjne), który widzisz, pokieruje Cię do ważnych materiałów na opisywany wątek – przeczytaj też odmienne teksty zawierające równie trzymające w napięciu wpisy.

Czas gojenia oraz nasilenie objawów po terapii zależy od użytej energii laserowej oraz wrażliwości skóry. Po zabiegu każdy pacjent otrzymuje stosowną instrukcję pielęgnacji domowej skóry poddanej terapii.

Dla osób, chcących oczyścić swoją skórę, poleca się zabieg mikrodermabrazji. Oczyszczanie skóry jest niezwykle ważnym zabiegiem pielęgnacyjnym jaki i pełni wiele funkcji. W czasie codziennej pielęgnacji stosuje się łagodne metody oczyszczania, natomiast przed wieloetapowymi intensywnymi zabiegami kosmetycznymi skóra wymaga bardziej efektywnych i głębszych zabiegów. Jednym z nich jest mikrodermabrazja, która działa na zasadzie peelingu mechanicznego. Nie tylko skutecznie oczyszcza skórę, ale również pobudza procesy regeneracyjne.