Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Majowy okres grillowy czas zacząć!

Niedawno rozpoczął się sezon grillowy. Kto tylko ma takową możliwość, stara się w jakiś sposób sobie tę porę zorganizować. Albo my w swym zadbanym ogrodzie podejmujemy gości, albo my zaszczycamy swą obecnością ciotkę czy też wujaszka.

uśmiechnięta kobieta

Autor: Gabriel Porras
Źródło: http://www.flickr.com
Na taką imprezkę trzeba się w odpowiedni sposób przygotować. Być może zapyta ktoś – co znaczy w odpowiedni sposób? Kiełbaska, węgiel do grilla, sałatki, być może jakieś piwko oraz deser – i już wszystko gotowe. Ależ trudno o większą pomyłkę. Mniejszy problem jeśli to my idziemy z wizytą. Chwila pogrzebania w szafach i z pośród kilku bluzek bez rękawów coś znajdziemy. Do tego jakiś szykowny dodatek i gotowe!

dziewczyna

Autor: Jonas Birmé
Źródło: http://www.flickr.com

Gorsza sprawa, jak jesteśmy zapraszającymi. W takiej sytuacji obowiązków do wykonania jest dość sporo. Należy wówczas pomyśleć w jakim stylu będzie nasze spotkanie – czy będzie to styl imieninowy więc trochę więcej oficjalny, czy też może poszalejemy i nasze sobotnie popołudnie ze znajomymi będzie szalonym grillem z rozłożonymi w ogrodzie fotelami ogrodowymi.

Jeśli już ustalimy rodzaj naszego przyjęcia, pora na dobór stosownego ubioru. Nie musi być to zaraz coś nowego. Na spotkaniu z rodziną dobrze jest zachować balans. Warto jednak dopasować ubiór do spotkania.

Zainteresował Cię nasz post oraz opracowane tu watki? Kolejne informacje ze strony są przygotowane dla pod podanym linkiem. Zachęcamy!

Jeżeli w naszym ogrodzie zdecydujemy się na wytworne spotkanie z dobrymi winami i potrawami warto ubrać się w jakąś bluzkę elegancką oraz kostium. Natomiast kiedy postawimy na nieco „robotnicze” szaszłyczki starczy zwykła bluzka na ramiączkach (tutaj więcej: bluzka na ramiączkach). Wszystkie te powyższe ustalenia pozwolą nam czuć się komfortowo i doskonale się bawić w czasie majowych garden party.

Kolejnym bardzo ważnym wiosennym zdarzeniem przypadającym w maju są komunie. Wiadomo, że potrzeba się w odpowiedni sposób przyszykować na tak duże wydarzenie, a ponieważ komunie mają miejsce w dość ciepłym miesiącu, wiadomą rzeczą jest że w pewnym momencie przyjęcia komunijnego marynarki panów i kostiumy pań zostaną zdjęte, zatem istotną kwestią jest ładna bluzka koszulowa (przykładowe inspiracje tu: ładna bluzka koszulowa).I z tak wyposażoną szafą sezon majówkowy możemy rozpocząć.