Uroda

Funkcjonalne zabiegi oferowane przez dermatologię i również medycynę estetyczną

Medycyna i dermatologia estetyczna proponują teraz szereg różnorodnych zabiegów mających działanie na nasze zdrowie oraz urodę. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z zabiegów oferowanych przez medycynę estetyczną, albowiem przynoszą one niesłychanie dobre rezultaty, i jednocześnie nie potrzebują zastosowania skalpela, są więc o wiele bardziej bezinwazyjne i skuteczne.

Nogi

Autor: Mustela
Źródło: www.mustela.pl
Jednym z popularnych zabiegów dermatologii estetycznej jest zamykanie naczynek na nogach. Wyraziste naczynka nie przedstawiają się ani pięknie, ani estetycznie, osoby borykające się z tymi problemami często wstydzą się wyglądu swoich nóg. Na szczęście dermatologia estetyczna proponuje obecnie skuteczne likwidowanie naczynek na nogach przy użyciu wielu bezpiecznych i funkcjonalnych metod. Zamykanie naczynek na nogach to bezproblemowy oraz nieskomplikowany zabieg, jaki polega na naświetlaniu rozszerzonych naczynek laserem co powoduje, iż krew w naczynku zostaje podgrzana, a to z kolei prowadzi do jego trwałego zamknięcia.

Medycyna estetyczna (np. odkryj więcej) oferuje także peeling chemiczny. Dzięki nałożeniu na skórę odpowiednich związków chemicznych, które posiadają odpowiednie stężenie, kolagen skóry rekonstruuje się, dzięki czemu skóra jest zdrowsza i bardziej jędrna. Peeling chemiczny sprawnie anuluje oznaki starzenia się skóry i działa odmładzająco. Medycyna (dermamed.com.pl/oferta/lipoliza-iniekcyjna) estetyczna pozwala również na skuteczne wyleczenie wysiłkowego nietrzymania moczu. Jest to spowodowane osłabieniem mięśni Kegla, które poprzez nieprawidłowe kurczenie się nie utrzymują cewki moczowej.

Kobiece uda

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Naturalnie kłopot ten jest bardzo niekomfortowy, co więcej zdoła prowadzić do przeróżnych powikłań, wobec tego bezsprzecznie wskazane jest go wyeliminować i zdecydować się na wysiłkowe nietrzymanie moczu leczenie. Odbywa się ono za pomocą specjalnego lasera przez prowadzenie do pochwy wziernika laserowego. Umożliwia ona przekazanie wiązki laserowej, jaka jest stosowana wzdłuż przedniej ścianki pochwy oraz kanału pochwy. Wykorzystanie tej metody powoduje skurcz kolagenu w śluzówce pochwy. Po około miesiącu od zabiegu wolno ujrzeć stały rezultat.