Dobrze ubrana Klasa i szyk

Marynarki o sportowym kroju na pewno można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru

Niemalże każda kobieta co najmniej od czasu do czasu ma kłopot z tym, co na siebie włożyć. Oczywiście zazwyczaj strój powinien być odpowiedni do okazji, jednakże mimo to niejednokrotnie nie potrafimy zdecydować się na konkretny zestaw ubraniowy. Badania ujawniają, że zwykle mamy kłopoty przede wszystkim z marynarkami – mnóstwo kobiet najzwyczajniej nie ma pomysłu, z czym można je łączyć. Tymczasem okazuje się, że marynarki damskie są fantastycznym elementem stroju, który bez wątpliwości powinien znaleźć się w każdej szafie.

szafa

Autor: clry2
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli Ty także nie wiesz, przy jakich okazjach możesz nosić swoją marynarkę lub najzwyczajniej nie posiadasz takiej w swojej szafie, wówczas niewątpliwie powinnaś przejrzeć ten poradnik. Przede wszystkim powinnaś zacząć od tego, aby zakupić marynarki właściwe do Twojej figury. Jeśli masz duże wcięcie w pasie oraz jesteś szczupła, wtedy bez wątpliwości najlepiej sprawdzą się marynarki krótkie – takie, które kończą się w okolicach Twoje pępka lub srebrne kolczyki dla dziewczynki – e-sentiell.com troszkę niżej. Kiedy masz trochę pełniejsze biodra, wówczas zdecydowanie powinnaś postawić na dłuższe marynarki, które będą luźno opadały na Twoje biodra – zobacz na stronie na

Marynarki mogą być wykonane z różnych materiałów – jeśli posiadasz marynarkę dżinsową, na pewno możesz nosić ją na co dzień do spodni. Oczywiście marynarki z

ubrania

Autor: PresKA
Źródło: PresKA

eleganckiego materiału niewątpliwie najlepiej sprawdzą się przy ważniejszych okazjach – jeżeli zostaną połączone z eleganckimi spodniami oraz wysokimi butami. Marynarki o sportowym kroju z pewnością można łączyć z jeansami i innymi częściami codziennego ubioru – dodadzą stylizacji trochę elegancji. Jeśli posiadasz w swojej szafie jedynie marynarki bardzo eleganckie, wtedy zdecydowanie powinnaś kupić jeszcze taki sportowy model.

Wyjątkowo dobrze wyglądają takie marynarki kiedy mają podwinięte rękawy – dzięki temu zyskasz wrażenie jeszcze większego luzu, ale jednocześnie sprawisz, że cały strój będzie elegancki. Marynarki damskie to zdecydowanie bardzo fajny element stroju. Jeśli nie masz jeszcze jakiejś w swojej szafa, zdecydowanie powinnaś udać się na zakupy i jakąś nabyć – zobacz również swetry zaraz.