Kosmetyki

Kobiece piękno i urok, czyli wiara w siebie i własne możliwości dzięki urodę i klasę.

Życie kobiet uzależnione jest przez wiele elementów. Nie można ukryć, że uroda i piękno zewnętrzne stanowi jedno z nich. Kiedy kobieta zrozumie to, chce osiągnąć wszystko, żeby być chociażby zbliżona do kobiet okraszonych określeniem ikon piękna. Kto to jest natomiast piękna kobieta? Czy jest nią szczupła topmodelka, która żywi się tylko zieleniną? A może to być tleniona blondynka, która nosi zbyt wielki dekolt, a w jej postaci nie istnieje teraz nic delikatnego? A być może piękno zamyka się w czymś totalnie niezwykłym?

makijaż Smoky Eye

Autor: tGJ tGJ
Źródło: http://www.flickr.com
Wydawać by się mogło, że ideałem pięknej urody jest kobieta, która jest świadoma tego, że jest wspaniała taka, jaka po prostu jest. Albowiem nie ma potrzeby niczego w sobie poprawiać, żeby zbliżyć się do tego wzoru. Aby stać się olśniewającą wystarczy w zasadzie niewiele – pokochać się taką, jaką się po prostu jest. Pogodzić się z własnym ciałem, łącznie ze wszelkimi wadami, czy brakami. Jeśli to się uda, to poniekąd te wady zostaną pokochane a także nie będą już wadami,a będą atutami. Bo najbardziej pociągające, pięknie dziewczyny, to te, które czują się dobrze własnej skórze, są wyluzowane, pewne siebie i pewne swojego ciała. I nieraz działają zgodnie z przysłowiem: „kobieta zmienną jest” poprzez proste sztuczki, jak tu – .

malowanie oczu

Autor: Dmitry Boyarin
Źródło: http://www.flickr.com

Atrakcyjna kobieta ma w sobie własny wewnętrzny seksapil. Jeśli niepewnie się czuje we własnej skórze, wszystkie próby jego wydobycia wydają się być nienaturalnie i sztucznie. Najlepsza jest niewymuszona naturalność, którą się po prostu ma. Aby ją z siebie wydobyć należy przede wszystkim zaakceptować własne ciało. Kolejną bardzo szczególną kwestią jest bycie wierną sobie, dumną z istnienia i pozytywnie nastawioną. Pewna siebie kobieta tworzy wokół własnej osoby aurę piękna, powabu i doskonałości. Jest wspaniała, bo czuje się piękna i wie w jaki sposób o siebie zadbać (bo używają: ).

Jej atrakcyjność wręcz onieśmiela, bo jeśli uwierzy się w swój naturalny czar, inni również go dostrzegą. Zadbana osoba, która pielęgnuje każdy centymetr własnego ciała, która poszukuje sposobów na to, by wyglądać niesamowicie, będzie właśnie tak wyglądać. Piękno każda ma w sobie, czasem wystarczy je tylko wydostać spod ciężkiej warstwy kompleksów i obaw. Natomiast to wszystko będzie sprowadzało się do tego, iż jej uroda (koreańskie kosmetyki) rozkwitnie i oczaruje niejedną osobę.