Uroda

Kosmetyczna recepta na młodość czyli skuteczne zabiegi medycyny estetycznej

Gdy osiągamy pewien wiek, coraz trudniej nam wyglądać młodziej. Wiele zależy też od naszych genów. Nie da się ukryć, że jedni starzeją się szybciej, inni wolniej. Naturalnie warto dbać o siebie, żeby zachować dobry wygląd, jednak na proces starzenia się nie mamy wpływu. Obecnie jednak współczesna kultura narzuca nam model życia, zgodnie z którym powinnyśmy jak najdłużej wyglądać młodzieńczo. Tak silny trend pozwolił na szybki rozwój medycyny estetycznej.

medycyna estetyczna

Autor: Agencja Royal Brand PR
Źródło: Agencja Royal Brand PR
Coraz częściej po młodość w kremie udajemy się już nie do apteki, ale kosmetyczki. Odmładzające zabiegi są z reguły bardziej efektywne, lecz ich koszty są dosyć duże i nie każdego stać na taki luksus. Generalnie Skuteczna medycyna estetyczna przychodzi nam z pomocą, gdy chcemy szybko przywrócić swojej skórze blask.

Oprócz tego w gabinetach kosmetycznych możemy wykonać zabiegi, które dość dogłębnie mogą wpłynąć na nasz wygląd. Jednym z nich jest lipoliza, czyli zabieg, który efektywnie redukuje tkankę tłuszczową. Jest to powszechnie stosowana metoda, która nie wymaga operacji z użyciem skalpela. W większości przypadków wystarczą 2 -3 zabiegi, by zredukować niedużą ilość tkanki tłuszczowej, np.

Nie wstydź się – w szukaniu zajmującego Cię postu kontynuuj klikanie (https://www.dermamed.com.pl/oferta/laser-frakcyjny-co2) w następne linki. Po jakimś czasie na pewno wyszukasz coś atrakcyjnego.

z policzków. W sytuacji, gdy mamy zamiar usunąć tłuszcz z większych partii ciała, powinniśmy liczyć się z większymi wydatkami, gdyż ilość niezbędnych zabiegów wzrasta do 7 – 8. Chociaż klasyczny zabieg lipolizy jest mało inwazyjny, to nadkażenie występują niewielkie skutki uboczne w postaci zaczerwienia i obrzęku, które ustępują z czasem.

medycyna estetyczna

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Następny zabieg, dzięki któremu możemy w prosty sposób odjąć sobie 15 lat to rekomendowany botox. Obecnie chyba już wszyscy wiedzą, na czym polega procedura ostrzykiwania botoksem, zwłaszcza po tym, jak zabieg stał się modny wśród ludzi show biznesu. W prasie kolorowej nierzadko komentuje się na zdjęciach celebrytów efekt odmładzania. Za pomocą tego zabiegu redukuje się zmarszczki nawet do 80%.

Powinno się jednak pamiętać, że zauważalne rezultaty są tymczasowe i po jakimś czasie trzeba potworzyć kurację.

Kiedy będziesz potrzebować dodatkowego tekstu w kontekście takiej tematyki, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj. One również będą użyteczne.

Podobnie jak w przypadku wszystkich tego typu podskórnych zbiegów, także i tu powinniśmy liczyć z tym, że pacjenci mogą oduczuwać pewien ból. Ceny botoksu kształtują się przeważnie w granicach od 200 – 1200 zł, w zależności od lokalizacji zmarszczek oraz naturalnie profesjonalizmu specjalisty.