Uroda

Bezpieczny botoks w dłoniach profesjonalnego profesjonalisty

W obecnych czasach powierzchowność ma spore znaczenie, tak jak w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Duże zapotrzebowanie na odmładzanie sprawia, że medycyna estetyczna proponuje coraz to lepsze rozwiązania na odmłodzenie sylwetki. Jednym z najpopularniejszych są iniekcje z botoksu.

Botox

Autor: Dreamstine
Źródło: Dreamstine
Botoks – można tutaj znaleźć – powoduje, że rysy stają się łagodne, a buzia wygląda kilka lat młodziej. zastosowanie botoksu przynosi natychmiastowy rezultat, lecz wypada liczyć się z prawdopodobieństwem skomplikowań. Botoks Warszawa w rękach wytrawnego specjalisty jest bezpieczny. Podaje się go w niewielkich ilościach, działa miejscowo, nie jest wchłaniany przez organizm, a po kilku miesiącach nie ma po nim śladu.

Jeżeli zabiegi na procesy starzenia wykonuje się w prestiżowym gabinecie, nie powinno się się martwić o rezultaty uboczne, ani o późniejszą ruchomość twarzy. Wypada jednak pamiętać, że botoks to mieszanka toksyczna i powinno się to wykonywać u sprawdzonego specjalisty. Injekcje z botoksu to oręż w walce ze zmarszczkami, lecz niestety jest to całkiem kosztowna procedura. Botoks (https://www.dermamed.com.pl/oferta/botox) cennik zależy od wielkości zużytkowanej toksyny, na przykład zastrzyk w otoczenie kurzych łapek wynosi około 800-900 zł, a zabiegi na czoło, pomiędzy brwiami 900-1600 zł.

Zabiegi na odmłodzenie nie są tanie, jednak zapewniają doskonałe wyniki. Botoks Warszawa to jedna z najmocniejszym naturalnych toksyn, jaka w niewielkich ilościach może być używana w neurologii, chorobach skóry i medycynie estetycznej. Wstrzykiwanie botoksu wspiera w mniej inwazyjny sposób aniżeli operacje plastyczne likwidujące istniejące zmarszczki mimiczne. Od niedawna wykorzystuje się je również do podniesienie opadających kącików ust (cena ok. 400-500 zł), zmarszczek palącego nad górną wargą.

Zupełną nowiną jest używany botoks do zmniejszenia zmarszczek na szyi, oraz kształtowania biustu. Przed zastosowaniem botoksu nie są konieczne żadne procedury. Wystarczy dokładny wywiad lekarski uskuteczniony na początku wizyty. Więcej na poinformować doktora o wszystkich przyjmowanych specyfikach farmaceutycznych. Kategorycznym przeciwwskazaniem do operacji jest czas ciąży i laktacji.