Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Galanteria skórzana idealnym upominkiem na wszelką okazję

Dzień Zakochanych to czas gdy zakochani poszukują podarunków dla swych partnerów. Zazwyczaj ta okazja jest świętowana przez osoby młode, celebrujące nowe tradycje. Ten obyczaj podsycany jest przez handlarzy przewidujących podwyższenie zysków, luty bowiem jest czasem żniw dla zbywców wszelkiego rodzaju drobnostek. Hurtownia galanterii skórzanej parę tygodni wcześniej pracuje na całego. Zamówienia spływają szerokim strumieniem zaś obroty znacznie wzrastają.

Portfel

Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com
Rzecz jasna nie mam nic przeciwko dawaniu sobie drobnych podarków z jakiejkolwiek okazji, niemniej jednak trochę denerwuje mnie pewien przymus wywierany na konsumentach w tym okresie. Zwolennicy tego święta nie widzą jednak niczego złego w podążaniu za modą jaka przynosi pozytywne emocje, nawet jeśli niezbędne staje się otwarcie portfela – zobacz stronę. Skoro tak, wypada zastanowić się co ukochanemu/ukochanej darować. Możliwe są dwie opcje załatwienia tematu; humorystyczny i konkretny. Jeśli znamy partnera należycie długo znamy jakie ma poczucie humoru. Dla jednych może być to dajmy na to śmieszna bielizna, dla innych erotyczne czekoladki bądź też inny śmieszny gadżet. Dla osób o bardziej konserwatywnych zasadach możemy dobrać coś konkretnego a równocześnie eleganckiego. Panie poszukujące właśnie takiego podarunku powinny wystukać w przeglądarce hasło: portfele męskie skórzane, a odnajdą zapewne interesujący prezent dla swego ukochanego mężczyzny. Wytworny mężczyzna bowiem zwraca uwagę na szczegóły, więc przynajmniej próbuje dopracować je w taki sposób, aby wyglądać pięknie (lecz by nie było widać włożonego w to wysiłku). Poniektórzy mówią nawet iż – tak samo jak obuwie – takie drobiazgi jak portfele męskie skórzane świadczą o ich właścicielach – strona WWW.

Mężczyzna

Autor: Ghislain Berger
Źródło: http://www.flickr.com
Odpowiednio dobrany ów przedmiot wskazuje na smak właściciela a – kiedy jest wykonany na zlecenie – również o jego charakterze. Oczywiście dla doświadczonej kobiety takie dylematy który portfel dopasować – to bagatela, misja do wypełnienia w godzinach między poranną kawą a dojściem do zatrudnienia. Wiemy bowiem że kolację w tymże dniu sponsoruje mężczyzna, tak więc obowiązki kuchenne chwilowo zostają odroczone na inną okazję. No chyba iż pichcimy we dwoje.