Uroda

Rozwój chirurgii estetycznej w Polsce

W Polsce jest od niedawna, lecz jej pozycja staje się coraz bardziej ugruntowana. Nie rości sobie pretensji, by przypodobać się wszystkim, ponieważ zdaje sobie sprawę, że to nie o to chodzi w tej grze. Chirurgia plastyczna to dosyć nowa na naszym rynku leczniczym branża, która jednakowoż szarżą zdobywa coraz więcej zwolenników. każdego roku powstają kolejne kliniki, trend jest korzystny.

kiedyś, na takie rozwiązania mogli zezwolić sobie tylko majętni, bo cennik przerażał nawet największych wielbicieli. Na taki stan miały też znaczenie zmiany rynkowe, któżby w ciężkich i absurdalnych czasach myślał o zabiegach plastycznych, gdy trzeba było się niepokoić o inne rzeczy. w dzisiejszych czasach jednakże, coraz więcej ludzi, również z klasy średniej może sobie przyzwolić na poprawę urody. Dzięki temu, że tworzy się coraz więcej takich klinik, stawki są również konkurencyjne. Co by tu dużo nie stwierdzać, zabieg można już wykonać za 1,5 tysięcy złotych, i choć bardzo często górna granica oscyluje wokół kwoty 20 tysięcy złotych, to są też jak najbardziej zabiegi kosztowniejsze, dochodzące do sumy powyżej 30 tyś. złotych.

przyrzady chirurgiczne

Autor: docmonstereyes
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie są najbardziej znane zabiegi, które wykonuje chirurg plastyczny Katowice?

Na takie pytanie można ustosunkować się podsumowując popularność następujących operacji w wybranych przychodniach chirurgii plastycznej. na początek idzie zabieg powiększania piersi, ale też ich pomniejszania. Tak to już jest, iż jedne osoby natura za bardzo wzbogaciła, kolejnych troszkę mniej, no ale da się to nadrobić.

następnym z najbardziej znanych zabiegów jest lifting twarzy. Dzięki możliwości podciągnięcia skóry twarzy i szyi, aby zminimalizować nadmiar obwisłej skóry, można odnowić swój wygląd i odkryć wlasne zalety na nowo.

inne zabiegi to:

Korekcja nosa pomoże wymodelować nos wedle swojego uznania, powiększenie ust, przeszczep włosów czy plastyka uszu. Do tej grupy można jednocześnie zaliczyć lifting szyi i liposukcję brzucha.

Każdy z zabiegów jest w pełni pewny. naturalnie warto znaleźć najbardziej profesjonalną klinikę, największy wybór mamy w dużych miastach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi czy Katowicach.