Dobrze ubrana

Nowe trendy w odzieży damskiej

Orsay to sieć butików z kobiecą konfekcją, jakie zdobyły rodzimy rynek już kilka lat temu. Firma oferuje stroje szykowne, ale tym samym wygodne i co ważne w dostępnych dla wszystkich cenach. Niedawno do 620 sklepów w całym kraju, jakie ma ta firma wkroczyła kolekcja na zimę. Wielką popularnością cieszą się najbardziej kurtki Orsay zarówno te klasyczne jak i bardziej ekstrawaganckie. Oczywiste jest, iż wszystkie są ciepłe a tym samym dobre na zimowe temperatury.

Porządki w szafie

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Wszystkie Panie chcące ubierać się dobrze z nowymi trendami z niecierpliwością oczekują już nowej kolekcji. Po nowym roku z pewnością zachwyci nas Orsay kolekcja 2103, dzięki której każda poczuje się atrakcyjnie i nowocześnie. Ta firma z 37- letnią już tradycją zaserwuje na pewno odważne sukienki Orsay, które jak zwykle będą zwiewne, ale także stylowe oraz eleganckie. Dla kobiet, które tych strojów nie zakładają natomiast wybierają wygodniejszy styl bycia oferowane są spodnie damskie Orsay. Te zawsze są wyśmienicie dopasowane.

Moda jaką proponuje Orsay dedykowana jest przede wszystkim dla pań atrakcyjnych, chcących wyrażać własne „Ja” poprzez strój. W butikach oczekuje na nie kompetentna obsługa i odpowiednio wywieszone ubrania. Orsay zwykle gości na łamach różnych publikacji, pokazuje też nowe kolekcje na pokazach mody. Ich standardowe wzornictwo oraz kroje dostały szacunek nie tylko polek, ale pań w całej Europie. Warto powiedzieć, iż pierwsze sklepy otworzono w Niemczech. Następne prędko pojawiły się w Austrii, Czechach i na Węgrzech. Po pewnym czasie systematycznie firma zdobywała cały europejski rynek, by stać się jednym z przodowników damskich ubrań.

pokaz mody

Autor: Kampus STDI
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualnie Orsay kolekcja 2013 jest jedną z najbardziej oczekiwanych. Kolekcje zawsze czymś zadziwiają, ale trzymają się tej samej konwencji. Sukienki Orsay wciąż są eleganckie, ale zarazem dziewczęce. Tak jest też z innymi częściami garderoby, które proponuje ta sieć butików. W poprzedniej kolekcji przeważały pastele, a stroje miały podkreślać kobiece kształty. Interesujące, co Orsay pokaże nam teraz. To zobaczymy już na początku przyszłego roku, wtedy będzie można ją kupić w sklepach.