Uroda

Sprawy kosmetyczne

Sporo osób boryka się z różnymi problemami między innymi dotyczą one naszej skóry. Wielu ludzi podczas upałów nie mogą powstrzymać nadmiernej potliwości, a nadpotliwość jest naprawdę dużym problemem. Wszyscy kiedyś mieliśmy jakieś plamy potu na bluzce.

epilacja:
Było to związane z wysoką temperaturą, stresem, czasem złym materiałem z jakiego była zrobiona koszulka. Pamiętamy zapewne, że nie była to zbyt komfortowa sytuacja. Jednak, jeśli zdarzyło nam się to sporadycznie to jeszcze nie powód do paniki, gorzej, kiedy takie sytuacje zdarzają się na każdym kroku wtedy często jedyną opcją na to, by dobrze wyglądać jest wzięcie prysznica i zmiana ciuchów, a jak wiadomo nie zawsze mamy taką możliwość. To naprawdę bardzo kłopotliwa sprawa. Dziś jest sporo specyfików na nadpotliwość (więcej o tym pod tym linkiem), które mogą nam pomóc m.in. tabletki, które zmniejszają pocenie, czy specjalne żele pod prysznic, które sprawiają, że mniej się pocimy. Poza tym warto iść do lekarza, by dowiedzieć się co może być przyczyną tak obfitego pocenia się. Innym problemem są przebarwienia, większość z nich można usunąć, jednak usuwanie przebarwień (przeczytaj o nich na ) nie jest błahą sprawą. Jeżeli chcemy by przebarwienia zniknęły musimy iść do dermatologa, ten powie nam czy wystarczą maści lub pasty robione, czy też trzeba będzie skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Niektóre przebarwienia da się usunąć jedynie laserem inne będą wymagały mniej inwazyjnych metod.

UCIĄŻLIWE OWŁOSIENIE

Zabiegi kosmetyczne

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

Ciągłe korzystanie z maszynek do golenia bywa uciążliwe.

Jeśli poszukujesz podobnej ciekawej informacji, sprawdź pod adresem (http://www.reha-kompleks.pl/oferta-zabiegow/elektroterapia/), w tym miejscu też z pewnością jest dokładnie to, czego poszukujesz.

Niejedna kobieta decyduje się ubrać bluzkę z długim rękawem, bo niechciane włoski znowu pojawiły się pod pachami. Jeśli mamy już dość walki z niechcianym owłosieniem powinniśmy ruszyć na epilację. Epilacja to pozbywanie się niechciane owłosienia razem z cebulkami, co sprawia, że nie musimy martwić się odrastającymi włoskami. Jest kilka sposobów najbardziej popularne są zabiegi laserowe. Oczywiście taki zabieg za pomocą lasera trzeba powtórzyć kilka razy, żeby włoski w danym miejscu przestały się pojawiać. Na tego typu zabiegi decydują się nie tylko panie, ale również panowie borykający się z uciążliwym zarostem. W trakcie epilacji, to znaczy między kolejnymi sesjami z laserem nie można chodzić na solarium i trzeba uważać na podrażnioną skórę. Ceny tego typu zabiegów też nie są najniższe, ale gdy już pozbędziemy się włosków, które nas dręczyły na pewno będziemy zadowoleni z efektu i co najważniejsze szybko zapomnimy o jeszcze do niedawna drażniącym problemie.