Kosmetyki Uroda

Upominki dla mężczyzn – co wybrać?

W całym roku istnieje mnóstwo okazji do wręczenia mniejszych bądź większych upominków. Wraz z upływem lat – nawet, kiedy znamy gusta obdarowywanej osoby – zaczyna nam brakować pomysłów na prezenty. Z żeńskim gronem jest prosto, zawsze przyda się następny ciuch, albo kosmetyk. Ale co dawać mężczyznom?

Golący się mężczyzna

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Szczęśliwie dla wszystkich kobiet, zastanawiających się, co kupić narzeczonemu, wujkowi, czy tacie w prezencie, w czasie ostatnich kilku lat powróciła moda na mężczyzn tradycjonalistów, dbających o atrakcyjny wizerunek i chętnie sięgających po kosmetyki i gadżety do pielęgnacji doskonałej jakości.

Dzięki temu nie jest czymś niewłaściwym podarować mężczyźnie żel do mycia, szczególnie, jeśli został wyprodukowany z naturalnych składników i pochodzi z cenionej na świecie marki. Następnym świetnym pomysłem są klasyczne przyrządy do usuwania zarostu. Elektryczne maszynki tracą na popularności, dziś każdy prawdziwy mężczyzna stosuje brzytwę, albo maszynkę z żyletkami, wybierając produkty prestiżowych firm. Jeżeli rozważamy, co nabyć w prezencie, pędzel do golenia z sierści borsuka z pewnością zadowoli każdego wielbiciela tradycji i wysokiej jakości. Sporo kobiet ma opory przed nabywaniem tego typu przedmiotów, ponieważ nie wiemy, które marki są dobre i jakie produkty będą dobre. Edwin Razor to z pewnością będzie odpowiedni wybór, warto zapamiętać tę markę i w przyszłości zaopatrywać się w upominki, sygnowane przez tę właśnie markę.

Zanim odszukamy w sklepie produkty firmy Edwin Jagger Razor i zakupimy pędzel do golenia z sierści borsuka, lub inne akcesoria, warto wiedzieć, iż nie wszystkie produkty są tej samej jakości. Jeżeli chodzi o sierść borsuczą, to jest ona wybierana na różne sposoby do poszczególnych odmian pędzli. Najdoskonalsza jest klasa silvertip, do której włoski są ręcznie wybierane w taki sposób, by nie trzeba było ich już mechanicznie skracać. Polecamy też

W pełni naturalne zakończenie włosia gwarantuje najwyższą jakość pędzla i wyjątkową miękkość oraz delikatność wyrobu. Jeśli chcemy nabyć na prezent żel do mycia twarzy dla mężczyzn, to funkcjonują identyczne reguły, jak w przypadku kosmetyków żeńskich: można wybrać żel oferowany określonemu typowi cery, albo zdecydować się na specyfik uniwersalny. W sklepach dostępne są różne kompozycje zapachowe.