Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Interesujące i wielobarwne dodatki

Kolorowy akcent w codziennej stylizacji może kompletnie zmienić styl całego ubrania. Dodatki w zwracającym uwagę kolorze albo kształcie skupiają wzrok, ale mogą też wiele mówić o osobie, która je nosi.

Praktycznie oraz charakterystycznie.

kobiety w okularach słonecznych

Autor: Wen Chen
Źródło: http://www.flickr.com
Okulary przeciwsłoneczne kojarzą się głównie z latem, lecz możemy je naturalnie nosić niezależnie od pory roku.

Czy ten tekst wydaje Ci się ciekawy? Masz ochotę poznać dużo informacji na ten temat? Więc idź tu odzież reklamowa na dreamtex.pl i przeczytaj następny wątek.

Chociaż z pewnością nie zaliczają się do nieczęsto spotykanych dodatków, to wbrew pozorom wcale nie muszą być nudne. Okrągłe lenonki, klasyczne bądź z biżuteryjnym zdobieniem – wszystko jest zależne od tego, jaki styl ubioru lubimy. Osoby, jakie pragną wyróżnić się z tłumu, mogą postawić na oprawki w rażących barwach bądź wybrać interesujący deseń, jak np. paski, kropki czy serca.

Entuzjastki tego ostatniego wzoru bez problemu znajdą także oprawki w tym kształcie. Naturalnie okulary słoneczne to nie jedyny użyteczny dodatek, jaki może pokazać charakter ich właścicielki. Równie dobrze zadanie to zrealizuje torebka. Przyjęło się, że te na lato powinny być pastelowe, z kolei zimą chętniej nosimy torebki brązowe albo czarne. Dobrze jednakże wziąć pod uwagę również bardziej odważne barwy albo wesoły wzór. Tym sposobem nudny dodatek stanie się interesującym elementem ubrania.

Coś dla panów

Jednym z podstawowych elementów garderoby każdego stylowego mężczyzny jest z pewnością garnitur. Rzecz jasna ciężko z nim zaszaleć, jeśli chodzi o kolory, lecz możemy odrobinę ten oficjalny strój ożywić, na przykład krawatem. Coraz częściej też stosuje się butonierkę, a więc niewielką dziurkę w klapie marynarki. Niegdyś przyozdabiano ją kwiatem, współcześnie jego miejsce zajmują pinsy, czyli stylowe znaczki, które także w sprzedaży są w wielu sklepach z dodatkami dla mężczyzn- . Oprócz tego możemy też wybrać pinsy na zamówienie.

modna marynarka

Autor: Kent Wang
Źródło: http://www.flickr.com
Na bardziej uroczyste okazje panowie mogą zdecydować się na spinki do mankietów, które wcale nie muszą być sztampowe oraz mogą mieć kształt nawiązujący do hobby osoby je noszącej. Warto przy tym nadmienić, iż pinsy na zamówienie również można dopasować do tego, czym trudni się mężczyzna ozdabiający takim sposobem garnitur. Jak się okazuje, nawet elegancki strój można odrobinę ożywić i przełamać jego charakter, a możliwości jest dużo. Oczywiście należy pamiętać o umiarze – pinsy wkładane do pracy muszą być stonowane- najnowszy artykuł.