Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Męska moda na co dzień – a więc prezentuj się komfortowo oraz stylowo

Wielu mężczyzn ma kłopoty w dopasowywaniu elementów garderoby tak, by wyglądać dobrze niezależnie od sytuacji. Konieczny w pracy strój formalny to niewątpliwie spore ułatwienie, bo wystarczy założyć garnitur. Co natomiast z mniej formalnymi okazjami?

Wypracuj swój styl

model, modnie ubrany facet

Autor: Blue Inc
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj jest tak, że każdy ma jakiś styl ubierania. W końcu niektórzy preferują tradycyjną elegancję, inni sportową wygodę, a jeszcze inni decydują się na niebanalne zestawienia, jakie zwracają uwagę. W rzeczywistości jednak połączenie poszczególnych elementów garderoby w taki sposób, by całość prezentowała się jak najlepiej, nie jest takie proste. W rezultacie popełniamy błędy, albo stylizacje wyglądają mało ciekawie i nudno- . Niektórzy postanawiają zaufać swojej partnerce i radzą się żony bądź dziewczyny w kwestiach doboru koszuli na mniej formalne okazje, czy zestawienia jej z kardiganem. Inni szperają w internecie poszukując najbardziej modnych rozwiązań, jakie mogliby wykorzystać ubierając się na co dzień. Jeszcze inni nie przykładają dużej uwagi do stylizacji i stawiają w pierwszej kolejności na komfort i wygodę. Jeśli natomiast chcesz znaleźć swój styl, wybieraj przede wszystkim te części garderoby, w których czujesz się bardzo dobrze.

Co powinien mieć w szafie każdy mężczyzna?

Garnitur i biała koszula to na pewno klasyka męskich stylizacji, jednakże tego typu zestawienie sprawdza się w szczególności w pracy i na nieco bardziej oficjalne okazje. A co z ubieraniem się na co dzień? W tym zakresie nieodzowny jest klasyczny T-shirt, najlepiej w najróżniejszych odcieniach. Stawiaj na modele wykonane z wysokiej jakości materiału, ponieważ w przeciwnym razie stracą fason już po pierwszym praniu i będą wyglądały źle- .

Te z napisem lub aplikacją z przodu mogą podkreślać charakter właściciela, bądź jego zainteresowania. T-shirt świetnie sprawdzi się w komplecie z klasycznymi spodniami. Jeansy o prostym kroju są podstawą wielu stylizacji. Można je zestawiać z marynarką lub eleganckim swetrem na nieco bardziej oficjalne okazje, ale także wyśmienicie sprawdzą się z koszulą w kratkę. Tutaj też należy postawić bardziej na jakość, niż ilość – zdecydowanie lepiej mieć w garderobie jeansy dobrej firmy, niż kilka modeli, które w mig się rozciągną.