Kosmetyki

Różnorodne aspekty doskonałości

Robimy, co powinniśmy, by podobać się sobie i panom. Nie na wszystko mamy jednak wpływ, w związku z tym staramy się udoskonalić swą urodę, a zwłaszcza uwypuklić pozytywy i zamaskować skazy.
Jak mężczyzna spostrzega kobietę po raz pierwszy, szczególnie z dala, w pierwszej kolejności zwraca wzrok na jej postawę. Najbardziej podoba się budowa ciała w układzie klepsydry, z czytelną kibicią.

kolorowy make-up

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
W większości kultur zadbana, zdrowa skóra bez wyprysków i znamion bywa przejawem zdrowia i zaświadcza o atrakcyjności i pięknie, a bezbłędnie proporcjonalna żeńska buzia zaświadcza o zdrowiu cielesnym. Mówi się, że oczy są lustrem duszy, dlatego mężczyźni oczywiście kierują na nie znaczną uwagę.

Poszukujesz szczegółowych informacji, by poszerzyć swą wiedzę na ów temat? Zachęcamy do nowego tekstu. Znajdziesz go na portalu (https://rekodzielo-naturalne.pl/do-kapieli) pod linkiem.

Nie jest tajemnicą, że facetom w największym stopniu podobają się usta mięsiste, czerwone i miękkie. Spore i jędrne wargi odejmują lat, a pomarszczone, zapuszczone i małe bardzo postarzają. Im są większe i bardziej koralowe, tym atrakcyjniejsza wydaje się ich właścicielka. Pokutuje również opinia, że niewiasty o małych ustach są obojętne. Sprawdź makijażowe triki: mak-up ust na oczach panów urody nadają włosy. Jeżeli są gęste i lśniące, mówią panu, że ich właścicielka jest zdrowa i prowadzi czynny tryb życia. Poza tym jedwabne i długie włosy zdaniem panów zaświadczają o żeńskiej urodzie. Mężczyźni długie włosy postrzegają jak akcent kobiecego uroku. Z kolei przykrótkie włosy, mówią o ciężkich doświadczeniach życiowych i uczuciowych. Panowie częściej kokietują blondynki, bowiem jasny kolor włosów jest znakiem, że ich właścicielka to łagodna i przychylna postać.

Facet, jaki odbiera niewieści zapach, umie wysnuć na jej temat więcej stwierdzeń niż podejrzewasz. Panowie niezwykle doceniają, jak kobiety kropią się perfumami, które od nich dostały, w ich mniemaniu świadczy to o uczuciu i zaangażowaniu.

Uroda to sprawa względna. Dla jednego mężczyzny piękna kobieta znaczy kompletnie coś odrębnego niż u drugiego. Wielu facetów jednak jako urodę percypują wizerunek zewnętrzny, jednak uroda to także temperament. Inteligencja, dobroć, życzliwy stosunek do innych ludzi i troskliwość, to cechy urody, jakie nagrodzą każdą damę. To co może się przydać każdej pani w tym źródle – .