Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Ubieranie się z wesołym zabarwieniem, czyli wszystko bez wyjątku o koszulkach ze śmiesznymi nadrukami

Jednym z najbardziej popularnych elementów ubioru, są koszulki, noszone przez dzieci, młodzież i dorosłych. Traktuje się je jako luźny, niezobowiązujący strój, raczej do noszenia na co dzień. Chociaż oczywiście trafiają się osoby, jakie potrafią ubrać koszulkę do garnituru, i w czymś takim idą przykładowo na spotkanie w sprawie pracy, to jednak tego typu zestawienie niekoniecznie jest wszystkim zalecane.

Koszulka reklamowa, reklama

Autor: Dushan Hanuska
Źródło: http://www.flickr.com
koszulki (zobacz własny nadruk na koszulce) kupić się da w większości sklepów z odzieżą, czy to będzie jedna z największych światowych firm odzieżowych, czy też niewielki sklepik z tanią odzieżą. Oczywiście porównując koszulki z takich sklepów z pewnością można zauważyć niejedną różnicę.

Markowa koszulka będzie kosztować określoną kwotę, lecz wykonana jest z bawełny o najlepszych parametrach (na przykład – strona. Bez żadnych problemów może wytrzymać parę lat chodzenia i wiele prań, czego nie można powiedzieć o najtańszych, niemarkowych koszulkach. Kosztują niewiele i dokładnie taka sama jest ich jakość, często już po paru praniach są tak ponaciągane, że nadawać się będą jedynie do kosza na śmieci.

Kolorystyka i wzory koszulek są niezwykle zróżnicowane, w rzeczywistości wszystko zależeć będzie od pomysłów projektantów. W ostatnim czasie modne stają się koszulki ze śmiesznym nadrukiem, w sklepach jest ich całkiem spory wybór. Tu fantazja projektantów jest jeszcze większa, tym bardziej że niektóre motywy nie należą do delikatnych i tak naprawdę są na granicy dobrego smaku. A do wyboru jest naprawdę sporo. Sporym zainteresowaniem cieszą się śmieszne koszulki męskie z przeróżnymi sloganami. Popularne są też obrazki i ilustracje, często opatrzone odpowiednim hasłem lub komentarzem. Śmieszne koszulki wiele osób kupuje na prezent, i faktycznie w tej roli spełniają się doskonale. Lecz zakładając je na co dzień trzeba pamiętać o tym, że nie zawsze ich ubranie jest mile widziane. Są sytuacje, kiedy trzeba się wykazać dobrym gustem i zrezygnować z założenia koszulki, zwłaszcza jeśli obrazki na niej zawarte mogłyby kogoś w mniejszym lub większym stopniu zgorszyć.