Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

North face płaszcz damski, zabezpieczenia kolarskie

Firma North Face z nieomal 50-letnią tradycją jest dzisiaj jedną z bardzo rozpoznawalnych marek na całym świecie. Towary tej firmy stale są kojarzone z wysoką jakością, także troskliwością o szczegóły. Propozycja tej marki jest szeroka i obejmuje ubranie, buty, plecaki, torby, namioty, śpiwory i różnego gatunku akcesoria. Sprzęt North Face , poza odzieżą i butami, z reguły objęty jest dozgonną gwarancją.

po więcej idź tutaj

Autor: Big Star
Źródło: Big Star
Firma kładzie nadzwyczaj duży nacisk na rozwój technologii i podmiotowe rozstrzygnięcia, jakie przez różne patenty jest możliwość spotykać wyłącznie w ich okryciach, lub sprzęcie sportowym, przykładem może być technologia thermoball. Firma z roku na rok coraz bardziej się rozwija. Zaczynając od okryć do wspinaczki przeszła na kolejne rynki które dotyczą sportów zimowych, akcesoriów górskich, a nawet ubiorów i butów do użytku codziennego.

Płaszcz damski North Face (zobaczysz tu) typu 3-w-jednym zapewnia ochronę przed zimowymi żywiołami. Składa się z wodoodpornej, oddychającej warstwy zewnętrznej i zapinanej na zamek warstwy środkowej z izolacją z gęsiego puchu. Warstwa zewnętrzna posiada środkowy, dwustronny suwak z patką która jest zapinana na zatrzaski, oddzielany kaptur, kieszenie z klapami zapinanymi na napy, dwie kieszenie o poprzecznym dojściu, środkową kieszeń na sprzęty elektroniczne i wentylację z tyłu z

płaszcz

Autor: Axami
Źródło: Axami

zakamuflowanym zamkiem. Krój płaszcza zezwala na doskonałe dopasowanie do układu kobiecej figury. Jest gustowny, zapewnia duży komfort cieplny. Płaszcz damski North Face bardzo dobrze sprawdzi się do codziennego użytku w surowe zimowe dni – sprawdź stronę.

Firma The North Face ma w swojej kolekcji rękawki kolarskie sporządzone w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej tkaniny. Gwarantują osłonę przed wiatrem i zmniejszoną temperaturą. Warstwa wewnętrzna gwarantuje natychmiastowe pozbycie się wilgoci od skóry, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet podczas silnego wysiłku. Obrzeżna warstwa odpowiada za termoizolację i utrzymanie perfekcyjnej ciepłoty ciała. Delikatniejsza tkanina od wewnętrznej strony łokci polepsza wentylacje również zapobiega utrudnianiu ruchów.