Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Obuwie sportowe – zarówno do uprawiania sportu, ale także do bycia trendy

Epoka, gdy adidasy kojarzone były wyłącznie ze sportowym, mało atrakcyjnym obuwiem minęły bezpowrotnie. W dzisiejszych czasach dużo sportowych butów nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, ale również posiada konkretne i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym są one idealne zarówno do noszenia na co dzień, jak i do uprawiania sportu. Poniżej znajduje się krótki opis modeli obuwia sportowego, które w ostatnich miesiącach cieszą się ogromną popularnością.

1. Buty nike free 5.0. W przypadku butów tworzonego przez Nike, warto być świadomym co konkretnie oznacza liczba umieszczona przy nazwie . Jest to oznaczenie stopnia amortyzacji według własnej skali tej firmy. Skala ta opiera się na następującym założeniu: liczba 10 w tej skali nawiązuje do stopnia amortyzacji, jaki ma tradycyjne obuwie przeznaczone do biegania. Liczba zero w tej skali

buty sportowe

Autor: martakat83
Źródło: http://www.flickr.com

symbolizuje amortyzację, którą „zapewnia” goła stopa. Adekwatnie, cyfra pięć stojącą w nazwie oznacza, iż but ten posiada „połowiczną” amortyzację. Obuwie te będzie więc odpowiednie podczas biegania dla wszystkich tych, którzy są zainteresowani by biegać w nieco bardziej naturalny sposób. Naturalny pod tym kątem, że chcieliby „poczuć” stopą fakt, że biegną; to, po jakim rodzaju podłoża itp. Nie da się tego poczuć w typowym obuwiu biegowym, które posiada wyższą skalę amortyzacji (oferta na nike air max command).

2. Inną serią obuwia, często rozpoznawalną po swoim wyglądzie, są tak zwane air maxy. Słyną one z wbudowanej poduszki powietrznej, którą firma Nike stworzyła ponad 40 lat temu! Jest ona nie tylko widoczna w budowie obuwia, ale można ją także rzeczywiście poczuć nosząc buty z tej serii. Sama seria jest stosunkowo rozbudowana i obecnie posiada wiele różnych modeli.

Wyliczyć tu należy na przykład cieszące się dużą popularnością buty nike air max 1 (oferta na buty nike air max 1), czy też nike air max command, charakteryzujące się tym, że poduszka powietrzna nie jest zamontowana jedynie pod piętą, ale na całym obszarze podeszwy buta.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie interesujący to sprawdź serwis (https://timebutik.pl/), w którym przeczytasz tego typu informacje. One na pewno będą dla Ciebie przydatne.

3. Buty adidas la trainer charakteryzują się oryginalnym oraz niezmiernie modnym wyglądem (oferta na buty adidas la trainer). Wzorowany jest on na butach, jakie nosili sportowcy podczas Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Obuwie te, dzięki oryginalnemu wyglądowi, wiele osób nosi zarówno w codziennych stylizacjach – głównie osoby ceniące wygodę i komfort. Buty te można również z powodzeniem nosić podczas treningów – dzięki trzem korkom na pięcie, dopasowują się one do potrzebnego w danym momencie poziomu amortyzacji.