Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

W jaki sposób musi ubierać się mężczyzna, aby wyglądać dobrze? To zależy od kilku czynników

Kto powiedział, iż tylko panie muszą ubierać się modnie? Chociaż moda to ich domena i osoby projektujące ciuchy najczęściej dla nich tworzą nowe kreacje, to przecież wśród panów istnieje bardzo spore zapotrzebowanie na to, żeby prezentować się modnie. W jaki sposób musi wyglądać modnie ubrany mężczyzna, jakiego typu odzież męska będzie dla niego najlepsza? Na takie pytanie nie ma prostej odpowiedzi.

bluza męska

Źródło: pixabay

Wszystko zależy od tego, jak dany mężczyzna wygląda. To oznacza, czy jest wysoki, niski, posiada jasne lub ciemne włosy, jest dobrze zbudowany, szczupły, a może trochę – jak się mówi kolokwialnie – “przy kości”. Te wszystkie czynniki mają znaczenie, zresztą identycznie jest z kobietami, bo przecież każda jest inna. Tak więc na początku należy dobrze przeanalizować własną budowę, żeby przypadkiem nie tracić czasu na szukanie ciuchów, jakie kompletnie nie będą na nas pasowały. Takie ciuchy nie dość, że będą niedobrane, to do tego będziemy się w kiepsko czuć. Szkoda czasu i gotówki na takie próby (shirt 5xl). Wiadomo, że jak mamy trochę nadwagi to nie warto kupować zbyt małych rozmiarów, bo będą opinać nasze ciało oraz uwidaczniać fałdki tłuszczu. Podobnie, szczupła osoba nie może kupować zbyt szerokich i długich koszulek, bo będą one na takiej osobie po prostu wisiały. Mało tego, na pewno nie będziemy czuć się dobrze w tego typu ubraniach, choćby taka koszulka czy bluza (pełna treść) męska była nie wiadomo jak ciekawa.

koszulka

Źródło: pixabay

Przeważnie osoby dobrze zbudowane noszą obcisłe koszulki. W sporej liczbie przypadków wygląda to dobrze, ponieważ przez to mogą zaprezentować własną muskulaturę, niemniej we własnej szafie powinni również posiadać inne, bardziej luźne ciuchy. Zasada jest prosta, iż jeśli dobrze wyglądamy to nie wiadomo jaki ciuch będzie na nas ładnie wyglądał, wcale nie trzeba bez przerwy podkreślać swoją muskulaturę. Takie proste porady mogą sprawić, iż z jednej strony będziemy prezentować się dobrze, z kolejnej natomiast nasze samopoczucie będzie lepsze. Nie warto ślepo śledzić, co jest w modzie, bo tak nigdy nie osiągniemy tego najlepszego stylu, to znaczy ubrania, w którym czujemy się idealnie – polo 3xl. Zamiast tego warto ubierać się w to, w czym naprawdę czujemy się doskonale, nie zapominając jednak o kilku radach, jakie omówiono w tym artykule.