Uroda

Tworzymy wakacyjną stylizację! Równomierna opalenizna i delikatna sukienka podkreślą urodę

Nie od dziś wiadomo, iż złocista opalenizna może bardzo podkreślić urodę, zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy mamy okazję, aby odkryć nogi oraz ramiona. Zwiewna sukienka, równomierna opalenizna oraz włosy ‘spięte wiatrem to bardzo dobry pomysł na wakacyjną stylizację, która przyciągnie wzrok przechodniów a także zyska aprobatę naszych bliskich. To dokładnie w sezonie letnim możemy za pomocą unikalnych kreacji podkreślić swą figurę i oczywiście soczystą opaleniznę.

SPA

Autor: IQ MEDISPA
Źródło: IQ MEDISPA
Wakacyjny urlop jest idealnym czasem na ‘odświeżenie szafy’ w celu dobrania wielu modnych kreacji. Pragnąc ożywić letnią stylizację niewątpliwie warto zadbać o intensywną opaleniznę, która niezmiernie uatrakcyjnia nasz wizerunek. Osoby, które regularnie odwiedzają solarium zazwyczaj decydują się też na pakiety Day SPA, jakie także świetnie wpływają na kondycję ciała. Jak wiemy wiadomo, najlepsze solarium to takie, które wyróżnia się nowymi lampami, zapewniającymi wysoką skuteczność, a co za tym idzie decydując się na opalanie, warto zapytać obsługę o termin ostatniej wymiany łóżek. Więcej jest tu: Nova 2.

Dla osób, które kładą nacisk na równomierność opalenizny zalecane jest solarium stojące, zapewniające opaleniznę bez jakichkolwiek niedoskonałości. Solarium stojące może pochwalić się bardzo dużą popularnością także poza sezonem wakacyjnym, gdyż pozwala ono na długo zachować wakacyjną opaleniznę. Ci, którzy chcą przez cały rok cieszyć się idealną kondycją skóry powinny regularnie korzystać z pakietu Day SPA, ponieważ stanowi on najprostszą oraz najefektywniejszą pomoc.

Nie możesz się doczekać następnych ciekawych wątków na ten temat? Mamy do Ciebie fantastyczną nowinę – kliknij pet tk cena w ten link i ciesz się lekturą.

Najlepsze solarium to nie tylko wysokiej jakości lampy opalające, ale również bezpieczeństwo.

Solarium
Przed skorzystaniem z łóżka należy dowiedzieć się, czy spełnia ono wszystkie standardy, takie jak np. ochronne filtry, czy zdezynfekowana powierzchnia. Zarówno solarium tradycyjne, jak i stojące musi być dezynfekowane po każdej osobie.

Dla osób, które nie mają czasu na korzystanie z kąpieli słonecznych lub po prosty nie przepadają za wakacjami na zatłoczonych plażach, najlepszym sposobem na równomierną opaleniznę są wizyty w solarium, dzięki którym możemy uzyskać jednolitą opaleniznę – więcej. Przed pójściem do solarium należy sprawdzić, czy łóżka opalające dla nas zarówno efektywne, jak także bezpieczne. Ładna opalenizna w połączeniu z wakacyjną kreacją jest w stanie dodać nam niesamowitego uroku, za sprawą którego wyróżnimy się z tłumu.