Uroda

W czym może pomóc medycyna estetyczna? W jakich dolegliwościach jest wręcz niezastąpiona?

Medycyna estetyczna to szansa dla sporej grupy ludzi na poprawienie wyglądu, a co za tym idzie na większe poczucia pewności. To niezwykle popularna dziedzina medycyny, która coraz prężniej się rozwija. Wraz z bogaceniem się krajów bogacą się również ludzie, dzięki czemu mogą spróbować przydatnych dla nich zabiegów.

Spośród różnorakich zabiegów na wspomnienie na pewno zasługuje depilacja. Jest tak naprawdę sporo sposobów, by pozbyć się niechcianego owłosienia, jednak tylko dwa z nich sprawiają, iż włosy rzeczywiście nie odrastają. To depilacja elektryczna oraz laserowa, jak depilacja laserowa Wrocław.

Tą drugą zaczęto już stosować około dekady temu, zaś od tamtej pory skutecznie wypiera depilację elektryczną. Tego typu depilacja jest co chyba najważniejsze o wiele szybsza, daje możliwość pobycia się włosków z dużych partii ciała. Laser produkuje wiązkę światła, jest ona chłonięta poprzez ciemniejsze punkty na skórze, to znaczy włosy. W taki sposób, włosek oraz cebulka zostają niszczone. Taka depilacja (dowiedz się więcej) jest bardzo polecana dla kobiet o jasnej karnacji i ciemnych włoskach. Tak się dzieje, ponieważ podczas zabiegu na skórze o ciemnej karnacji lub czarnej istnieje ryzyko odbarwień.

Nie zapominaj, że istotna oferta powinna być pokazana w właściwy sposób. Przejrzyj kilka następnych stron i wybierz taki produkt, który Ci się spodobał.

Warto jednak dodać, iż nowa generacja laserów, które są wyposażone w schładzające głowice niwelują to ryzyko, oferując nowe nadzieje na skuteczną depilację także dla brunetek.

Jeżeli mowa o medycynie estetycznej, to trzeba powiedzieć, że równie popularne jest usuwanie rozstępów. Kiedy już wystąpią na naszym ciele, to szanse na ich usunięcie przy pomocy kremu albo też sposobami farmakologicznymi zmniejszają się z dnia na dzień. Kiedy stracą swoją barwę, są raczej nie do usunięcia bez skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej.

usuwanie rozstępów

Autor: Florent Chretien
Źródło: http://www.flickr.com

Laser kierowany jest na skórę wybiórczo. Tego typu zabieg rozpoczyna się od stworzenia w miejscach, które mają zmienioną strukturę równo rozmieszczonych stref mikrotermalnych.

Następnie w te miejsca kierowane jest światło lasera. Dzięki precyzyjnemu określeniu punktów, penetruje on tylko te najważniejsze części tkanki podskórnej jak również skóry właściwiej. Dzięki temu nie ma potrzeby się obawiać, że narazimy całą skórę na jego działanie. Laser wchodzi całkiem głęboko, jest bardzo skuteczny, do tego zabieg jest bezpieczny, nie powoduje nieestetycznych uszkodzeń skóry.