Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Koncepcja na prezent dla mężczyzny

Urodziny, rocznica ślubu lub oczekiwany od dawna i zasłużony awans w pracy to idealne okazje, aby obdarować ukochanego pięknym prezentem. I choć znamy jego upodobania, niesłychanie często trudno nam podjąć końcową decyzję.

Klasyczny dodatek do garnituru

zegarek

Autor: Yuri Samoilov
Źródło: http://www.flickr.com

Mężczyzna troszczący się o własny wygląd na pewno doceni elegancki podarunek, jaki będzie stanowił klasyczną ozdobę garnituru. Niebywale popularnym upominkiem jest niezaprzeczalnie krawat. W sklepach znaleźć można wiele modeli wykonanych z przeróżnego typu materiałów, więc wybranie odpowiedniego prezentu nie będzie problemem. Jeśli wolisz nieco mniej oklepane rozwiązania, możesz zdecydować się na inne dodatki, jak na przykład zegarek. I tutaj wybór jest tak duży, że niełatwo podjąć ostateczną decyzję, ale zegarmistrz na pewno zasugeruje, który z modeli będzie najlepszym wyjściem – Dobrym pomysłem na prezent dla miłośnika elegancji będą też spinki do mankietów. Jeżeli woli on klasykę, lepiej wybrać stonowane ozdoby, na przykład wykonane ze srebra i w łatwej formie. W przypadku mężczyzny ceniącego niesztampowe dodatki, można zdecydować się na spinki nawiązujące do jego upodobań, np. w kształcie piłki nożnej.

męski zegarek

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

A może ciekawy gadżet?Choć do często wybieranych upominków dla panów należą krawaty, warto zastanowić się nad innym użyteczną, a jednocześnie atrakcyjną niespodzianką. Może to być na przykład wspomniany już zegarek, ale w sportowej wersji – świetny podarunek dla mężczyzny aktywnego, który lubi uprawiać sport. Zegarmistrz na pewno doradzi czy lepszy będzie model wodoodporny, czy z funkcją stopera –

Jeśli obdarowywany mężczyzna lubi gadżety, dobrze pomyśleć nad czymś, co ułatwi mu pracę, na przykład nad słuchawką bluetooth, jaka świetnie sprawdzi się w samochodzie. Inne rozwiązanie to nieduży głośnik, jaki na pewno będzie podobał się nie tylko fascynatom muzyki. Użytecznym gadżetem będzie też uchwyt do komórki z przyssawką, jaki także będzie nieoceniony w czasie podróży.

Jeżeli poszukujesz podarunku dla mężczyzny, nade wszystko miej na względzie jego zainteresowania oraz sposób, w który lubi on spędzać wolny czas. Takim sposobem łatwiej będzie Ci trafić w jego upodobania i sprawić mu prawdziwą radość, a w końcu właśnie o to chodzi w obdarowywaniu innej osoby podarunkami.