Kosmetyki

Filozofia efektownego zarostu, inaczej pielęgnacja brody dla początkujących

Pielęgnacja brody w przeciwieństwie do przykrótkiego zarostu potrzebuje poważniejszej atencji. Nikt jednakowoż nie chce kroczyć z pokudłanym włosiem na buzi. Na obecną chwilę istnieje mnóstwo kosmetyków do pielęgnacji zarostu, o czym od czasu do czasu ludzie nie mają wyobrażenia. Pielęgnacja brody z tym zestawem kosmetyków wcale nie będzie już taka sama. Sprawdź, czy przyda Ci się coś z naszych sugestii.

akcesoria do golenia

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com

Idea jest dość bezproblemowa, brodę wypada utrzymywać w higienicznym i stylistycznym ładzie. Należy ją myć i przycinać. Jeżeli ma się suchą skórę to niezmiernie ważne jest, by w jakiś sposób zwilżać cerę pod brodą. Do tego dokładnie służą toniki czy olejki a dodatkowo innego typu kosmetyki do brody. Nie da się tego zrobić przeciętnym kremem jeśli broda jest już wybitnie wyrośnięta.

Alternatywą dla olejków mogą być różnorodnego modelu mgiełki do twarzy (da się nawet pokusić się o stosowanie raz na dowolny czas do brody wody termalnej). Olejki posiadają to do siebie, że w czasie prawidłowego użytkowania zmiękczają trochę zarost i pomagają w ułożeniu brody. De facto należałoby zainwestować w szczotkę poświęconą specjalnie do tego, a również wykorzystywać pędzel do golenia allegro.

Dochodzisz do wniosku, że dobrze byłoby pogłębić swoją wiedzę na opisywany tu problem? Wejdź więc na ten link oraz przeczytaj więcej na temat (https://sklep.wzso.pl/produkty/artykuly-higieniczne/podklady-przescieradla,2,11048).

Sprawdzi się on szczególnie na przestrzeni aplikowania specyfików, którymi są kosmetyki do brody . Szampony przekazane do brody można uznawać za bezpiecznego rodzaju fanaberię, bo tymczasem można przecież poradzić sobie przeciętnym szamponem. Przy czym po raz drugi dochodzi do głosu zadanie zmiękczania zarostu, powszedni szampon raczej tego nie dokona. O ile chodzi o skracanie, wyróżniamy żyletki derby extra, pomagają precyzyjnie nadać rysunek naszej brodzie.

Proces pielęgnowania brody da się podzielić na następujące etapy: mycie brody szamponem (można do tego użyć pędzel do golenia allegro), przystrzyganie i formowanie brody, na przykład żyletką derby extra , nakładanie olejku na brodę, czesanie brody , a na kres można w dalszym ciągu zrobić ostatnie korekty np. stosując kosmetyki do brody.