Uroda

Jak trwale wymodelować twarz oraz sylwetkę

Wiele osób chciałoby polepszyć własny wizerunek tak, aby wyglądać ładniej, szczuplej, a czasem także młodziej. Choć osoby z nadwagą wiele razy słyszały o zaletach płynących ze używania różnych diet odchudzających , jak również ćwiczeń modelujących, nie każdy jest świadomy, że nawet doskonale prowadzony trening może nie pomóc w ładnym wyrzeźbieniu ciała – mimo licznych korzyści zdrowotnych oraz estetycznych są obszary, w jakich komórek tłuszczu nie można zredukować przez dietę i ćwiczenia. Są to przykładowo takie obszary jak podbródek, fałdki nad kolanami, plecy albo plecy.

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/
Wówczas, chcąc usunąć tłuszcz w tych trudnych do usunięcia obszarach, pomocne mogą się okazać zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, dzięki jakim można skutecznie i na długo wymodelować sylwetkę. Bardzo skutecznym zabiegiem jest lipoliza, przeprowadzana za pomocą najnowszych technologii, i która jest przystosowana właśnie z myślą o usuwaniu tłuszczu z niektórych partii ciała – .
Polega ona na wprowadzeniu iniekcyjnie substancji, które wywołują uszkodzenie komórek tłuszczu, które są później naturalnie usuwane przez organizm. Dzięki temu tkanka tłuszczowa w wybranych miejscach jest usunięta na długo, a na widoczne efekty nie trzeba również długo czekać. Lipoliza jest skuteczna już przy pierwszym zabiegu, jeżeli ilość usuwanej tkanki jest niewielka – w wypadkach bardziej zaawansowanych może być potrzebne przeprowadzenie kilku zabiegów. Zostaje to ustalone w trakcie wywiadu z lekarzem. Zdecydowanie warto pamiętać, że używana sulfatydylocholina bądź mieszanka fosfatydylocholiny oraz deoksycholatu jest całkowicie bezpieczna dla pozostałych tkanek ciała i zabieg bez wątpienia zalicza się do nieinwazyjnych.

Zależnie od pragnień zainteresowanych można dostosować dawkę, aby otrzymać upragniony efekt –

liposukcja

Źródło: http://www.lipoline.pl/

redukcja zależy głównie od ilości wstrzykniętej substancji. Skutki uboczne zaliczają się do łagodnych – głównie w postaci naturalnego opuchnięcia tej części ciała, na której był zrobiony zabieg. Jest to zupełnie naturalne, ponieważ tak przejawia się usuwanie tkanki tłuszczowej przez przeciwciała.

Poza lipolizą ciekawym pomysłem na ładne wymodelowanie twarzy oraz figury jest również liposukcja laserowa, metoda również bardzo nowoczesna i efektywna – . Jest głównie stosowane na twarz ze względu na wyjątkowo korzystny, piękny efekt po zabiegu. Podobnie, jak przy stosowaniu lipolizy, celem jest uszkodzenie tkanki tłuszczowej i naturalne usunięcie przez organizm, ale dodatkowym efektem jest również pobudzenie wytwarzania kolagenu – dzięki temu skóra jest jędrniejsza i gładka.

Masz ochotę bardziej poznać opisywany tu temat? Jeżeli tak, zobacz polecane informacje (https://dentistree.pl/zalecenia-pozabiegowe/) zbliżonych materiałów. One również omawiają tę kwestię.

Nie jedynie jest to znacznie skuteczniejsza metoda, niż tradycyjna liposukcja, lecz też efekty są widoczne bardzo szybko – czasem nawet dzień po zabiegu, choć całkowity efekt kształtuje się przez czas ok. 3 miesięcy.

By dowiedzieć się więcej, zdecydowanie dobrze posłużyć się narzędziami zamieszczonymi w internecie – można nie tylko poznać wiele użytecznych rzeczy na temat różnych operacji medycyny estetycznej, lecz też zorientować się w cenach , a także opiniach o poszczególnych lekarzach.