Uroda

Jak nie zaprzepaścić sobie kariery, czyli sztuka lekarska w służbie biznesu – kilka pożytecznych informacji dla finansistów

Podczas biznesowych spotkań odświętny ubiór jest w stanie uczynić cuda. Jeżeli wierzyć przewodnikom, to najsensowniej włożyć ciemny garnitur, jasnoniebieską koszulę oraz krawat w kolorze głębokiej czerwieni. Jednak odpowiedni ubiór to nie wszystko. Trzeba również zatroszczyć się o własną twarz oraz dłonie – wspomniana uwaga odnosi się przede wszystkim do panów, gdyż panie aż zbyt wiele czasu spędzają w łazience.

Golenie policzków, modna fryzura czy równo obcięte paznokcie, to ledwo szczyt góry lodowej. Elementarne zabiegi pielęgnacyjne bywają rzecz jasna pożądane, lecz tutaj trzeba iść krok dalej. Dla przykładu, gustowna i nietania koszula wygląda fatalnie, jeżeli założy ją mężczyzna, który za bardzo się poci – mokre plamy np. pod pachami są w stanie całkowicie zrujnować reputację biznesmena. Nadpotliwość nie w każdym przypadku da się wyeliminować zwykłymi kosmetykami, niekiedy niezbędna okazuje się wizyta w gabinecie medycyny estetycznej. Nowoczesna medycyna zna wiele efektywnych metod walki z nadmiernym poceniem, a wybór leczenia bywa uzależniony od danego przypadku. Jeśli przedsiębiorca zmaga się z tego rodzaju problemem, to na początku próbuje leczyć nadpotliwość na własną rękę. Jednak kiedy popularne medykamenty z tlenkiem glinu lub apteczne mieszanki okazują się mało skuteczne, to wtedy pozostaje wizyta u specjalisty medycyny estetycznej. Tylko osoba po właściwych studiach może zalecić taką kurację, która będzie skuteczna: od iniekcji z botoksu po leczenie operacyjne Z kolei paniom, które dość często są zmuszone występować publicznie mogą przeszkadzać liczne przebarwienia na nosie.

cera z piegami

Autor: Monthly
Źródło: Fotolia

O ile buzia upstrzona zwykłymi piegami prezentuje się uroczo, o tyle większe plamy są po prostu nieestetyczne. Domowe kuracje okładami z plasterków ogórka są nieskuteczne, więc i w tym przypadku konieczna będzie porada lekarza specjalisty, który może polecić zabieg Cosmelan. To rewelacyjna kuracja specjalnie skomponowanym środkiem depigmentacyjnym. Wspomniana metoda leczenia jest efektywna, a przy tym niezwykle bezpieczna. Chociaż na efekty trzeba czekać około 30 dni, to jednakże warto być cierpliwym. A po udanym leczeniu elegancka bizneswomen być może zdecyduje się również na inne zabiegi, np. likwidacja zmarszczek wokół oczu jest obecnie na topie.