Kosmetyki

Najodpowiedniejsze kremy na każdą porę roku.

Jako, że są kosmetyki wielozadaniowe, czyli takie których używają wszyscy, zrealizujemy dzisiaj mały przegląd przez te najbardziej lubiane. Jak nie trudno się domyślić chodzi o krem do rąk jak również krem do twarzy. Wzrosty temperatur, suche powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, a do tego wiatr i mróz, bądź działania promieni słonecznych – o zbliżającej się zimie lub lecie w pierwszej kolejności przypominają nam dłonie oraz buzia.

Pod wpływem podmienionych wyżej składników skóra staje się przesuszona i ostra. Bez prawidłowej pielęgnacji podrażniona skóra zaczyna pękać, aż zaczerwienieniom towarzyszą drobne ranki.

kosmetyki

Autor: Shaun Fisher
Źródło: http://www.flickr.com

W razie kremu do twarzy – jak zwykle, zakup uzależniony jest od ceny produktu, a ta jak wiadomo jest bardzo różna. Krem doskonale nawilżający Aquasource Biotherm to krem-żel do cery normalnej i mieszanej, który posiada wyjątkowe zjednoczenie wody komórkowej, czystego Planktonu Termalnego i Mannozy w celu głębokiego nawilżenia paru warstw komórkowych cery. Jego cena to 169 zł. Następne nawilżające kremy do twarzy to trochę tańsze (99 zł) kremy do twarzy czynnie nawilżające na dzienną porę Dr Irena Eris. Ich innowacyjny kompleks 24H Hydro Term Complex intensywnie nawilża skórę na poziomie komórkowym i tworzy działającą hydro-aktywną, czułą powłokę ochraniającą przed wysuszeniem. Ostatnim , godnym uwagi nawilżającym kremem to A THERAPY – krem aktywnie nawilżający z czynnym hydro kompleksem a także kwasem hialuronowym. Jest bogaty w składniki nawilżające i chroni przed przesuszeniem oraz likwiduje nieprzyjemne czucie ściągnięcia skóry, przywracając jej elastyczność (23 zł/50 ml).

Przechodząc do rzeczy do rąk dobrze jest wspomnieć o takich kremach jak: Ochronny krem do rąk Oillan, który wydaje się wzorowym rozwiązaniem dla właścicieli skóry delikatnej bądź łuszczącej się. Krem mieści w sobie intensywnie nawilżający ekstrakt z alg antarktycznych i także ochronny i wygładzający olej parafinowy. Wartość: 5,90 zł/50 ml, również z linii AA koncentrat do rąk uzupełniony natłuszczającym masłem shea, uspokajającą allantoiną a także służącymi paznokciom biotyną i dodatkowo witaminą E. Opłata ok. 10 zł/100 ml. Czytaj więcej: czytaj.

Tak samo krem do twarzy jaki i krem do rąk powinien być odpowiednio dobrany do naszej cery. Jeśli zobaczysz, że z Twoją skórą dzieją się niepokojące rzeczy, powinno się natychmiast odstawić kosmetyk i skontaktować się z doktorem .