Kosmetyki

Drobne poprawki w naszym wizerunku mogą spowodować doskonałe efekty

Kosmetologia wybiła bardzo do przodu, w obecnych realiach jesteśmy w stanie zmienić bezinwazyjnie mnóstwo wad, których nie akceptujemy w naszym wyglądzie. Nie musimy już w tym celu wybierać się do chirurga plastycznego i poddawać kosztownym i bolesnym operacjom. wystarczający będzie łatwy proces kosmetologiczny i po problemie. Co można zmienić w swoim wyglądzie? Jak znaleźć rzetelną specjalistkę? Tego wszystkiego dowiemy się z poniższego artykułu.

znajdź tutaj

Autor: 123rf
Źródło: 123rf
Jeżeli myślimy, że nasza cera jest za bardzo postarzona, możemy poradzić sobie z tym na parę sposobów. Osoby dojrzalsze za pewne zainteresują wypełniacze zmarszczek. Są to wszelkiego typu kwasy, które kosmetyczka wstrzyknie nam w punkty bruzd na licu. Mniej niebezpiecznym zabiegiem, przeznaczonym dla młodszej cery okaże się mikro dermabrazja. Polega ona na zrobieniu intensywnego, chemicznego pilingu, złuszczającego nasz cały naskórek. Bezpośrednio po zabiegu będziemy wyglądać makabrycznie, całe w czerwieni, lecz na drugi dzień nasza cera cofnie się nawet o 10 lat! Najmłodsze kobiety, najczęściej wybierają zabieg aplikujący wypełniacz do ust. Ma to za zadanie powiększenie ich, nawet kilkukrotne.
Przed wybraniem się do kosmetologa po wypełniacze zmarszczek, miejmy pewność, że jest on osobą kompetentną. Jeśli nie, może nam trwale uszkodzić mięśnie twarzy! To samo wiąże się z upiększaniem warg – jeśli specjalistka wprowadzająca wypełniacz do ust nie będzie miała pojęcia co robi, możemy otrzymać bardzo karykaturalny efekt, który utrzymywać się będzie nawet przez parę miesięcy. Jeśli pragniemy uniknąć tego rodzaju szkodliwych incydentów, zasięgnijmy porady przyjaciół. Może któraś z twoich koleżanek regularnie bywa w którymś z salonów, i jest w stanie ci go zarekomendować? Nawet jeśli jest bardziej kosztowny niż ten na twojej dzielnicy – warto się do niego przejść.

Nawet najmniej skomplikowany proces może nas oszpecić jeśli mamy pecha, z tego powodu należy być rozsądnym przed problemema nie po nim. Aby zmniejszyć niebezpieczeństwo, powinniśmy na początku przeanalizować, jaki efekt pragniemy uzyskać, i czy pożądana procedura jest nam z pewnością potrzebna? Inną, równie ważną kwestią jest wybór konkretnej kosmetyczki. Nietrudno możemy trafić na kogoś niedoświadczonego i pozbawionego umiejętności, kto może zniszczyć nam tylko nerwy i urodę. Dlatego lepiej unikać pierwszych lepszych gabinetów, i lepiej wybrać się tylko do tych renomowanych, nawet jeżeli przyjdzie nam za to sporo zapłacić.