Kosmetyki

Poszukujesz prezentu dla mężczyzny? Perfumy będą doskonałym wyborem

Przy okazji świąt czy imienin naszego taty, brata albo ukochanego, zawsze namyślamy się, co mu tym razem podarować. Nie chcemy dawać kolejnego krawata, kubka czy komicznego T-shirta, gdyż to oklepane prezenty, jakich nie możesz ponownie podarować bardzo bliskiej ci osobie. Poszukujesz czegoś nadzwyczajnego, a tym niezwykłym upominkiem mogą być perfumy. Jeśli dotąd bałaś się wybierać zapach dla kogoś innego aniżeli dla siebie, powinnaś pozbyć się tych niepokojów, gdyż to wcale nie tak trudne zadanie, jak myślałaś.

perfumy

Autor: Subratasw
Źródło: http://www.flickr.com
Przed udaniem się na zakupy dobrze jest poznać kilka istotnych informacji na temat perfum. Po pierwsze zapachy podzielone są na kilka grup. Pierwszy rodzaj to zapachy owocowe, które dodają energii i są niebywale pozytywne. Możesz je wyczuć w paco rabanne one million 100ml. Aromat mandarynki miesza się tutaj z intensywnymi przyprawami, co daje naprawdę zaskakujący i niesłychanie kusicielskie zapach.

Następna grupa to zapachy kwiatowe, jakie w perfumach dla mężczyzn nie występują zbyt często, jednakże można się z nimi spotkać. Dużo bardziej powszechne są zapachy orientalne – trwałe, a jednocześnie dosyć ciężkie, więc nie nadają się na każdą okazję. Zapachy drzewne zaś są wyjątkowo ciepłe, a jednym z najczęstszych jest aromat drzewa sandałowego. Należy pamiętać o rześkich zielonych zapachach, zawierających przyjemne wonie roślinne – link. Gdy już zapoznałeś się z typami zapachów, powinieneś wiedzieć o głównej regule – perfumy dla mężczyzny muszą być łagodne, a zarazem

perfumy

Autor: Paul Blake Howard
Źródło: http://www.flickr.com

oszałamiające, zatem powąchaj choć parę propozycji, by wybrać zapach, jaki najbardziej ci się spodoba.

Dobrze też postawić na perfumy o zbliżonej kompozycji zapachowej do kosmetyków, jakie stosuje codziennie, ponieważ ich woń musi współgrać z wodą perfumowaną, a nie odznaczać się od niej. Jeśli w takim razie poszukujesz niezwykłych perfum dla swojego mężczyzny, pójdź do perfumerii oraz wybierz zapach, który cię uwiedzie. Zwłaszcza godny uwagi jest na przykład perfumy comme des garcons, obok jakiego żadna pani nie przejdzie bez zaciekawienia. Nie bój się, iż nie trafisz w gusta bliskiego ci pana, ponieważ każdy zapach ma coś w sobie oraz zawsze na jakąś okazję będzie można go zastosować, choćby na weekendową imprezę z przyjaciółmi czy wspólną kolację.