Uroda

Wypielęgnowane ciało

W idealnym świecie masz wystarczająco dużo czasu na relaks i aktywność fizyczną. Twój organizm, ciało funkcjonują i prezentują się perfekcyjnie. Jesteś ideałem kobiecości. Bajka? Niestety, często okazuje się, że tak… Złe samopoczucie z powodu dodatkowych kilogramów, zły stan skóry i… zły nastrój – to wynik niedbania o siebie . W tej sytuacji masz dwa wyjścia, albo pokochać swoje niedoskonałości, albo wziąć się do pracy nad sobą. Nie ma sensu budzić się codziennie rano i myśleć o kilogramach. Trzeba działać!

endemologia:
Z pomocą przychodzą nam zabiegi kosmetyczne, a jednym z nich jest endermologia – zwana lipomasażem, o którym więcej możesz przeczytać pod tym adresem. Jest to zabieg, który umożliwia nam pozbycie się cellulitu oraz zbędnych kilogramów. Lipomasaż cieszy się dobrymi opiniami wśród kobiet, a można z niego skorzystać w gabinetach kosmetycznych. Poprawia on ukrwienie tkanek a przy tym pozbywa się szkodliwych toksyn z organizmu. Należy mieć na uwadze, iż jest to zabieg bezkrwawy, bezbolesny, pewny i co najważniejsze, bezpieczny.

Jeśli chcemy by nasze ciało wyglądało nieskazitelnie, możemy całkowicie zrezygnować ze zbędnego owłosienia poddając się zabiegowi epilacji laserowej. Depilację można przeprowadzić osobiście w zaciszu domowym, lecz efekt gładkiej skóry nie utrzymuje się długo – po pewnym czasie włoski odrastają. Epilacja laserowa (o której poczytasz tutaj – ) ma taką przewagę, iż na zawsze usuwa zbędne owłosienie występujące na ciele. Zastosowanie epilacji, nie tylko pozwoli zrezygnować z maszynek, depilatorów czy kremów depilujących, ale poprawi wygląd naszej skóry, zagwarantuje odpowiednią higienę ciała, a co najważniejsze, zwiększy pewność siebie.

uroda

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie, spore owłosienie na kobiecym ciele stanowi problem kosmetyczny. Bywa, że wynika on z urody kobiety, czasem jest przejawem choroby. Jednak w obu tych przypadkach nie jesteśmy skazane na życie z tą wstydliwą przypadłością. I nawet jeśli metoda ta do najtańszych nie należy, warto przeznaczyć fundusze na powrót do życia bez owłosienia. Zapomnijmy o niezręcznych kontaktach z innymi osobami – wszak tak mało wystarczy by uwierzyć w siebie i czerpać z życia pełnymi garściami!