Uroda

Jakie nowe urządzenia i preparaty proponuje klientkom współczesna kosmetologia.

Współczesna kosmetologia oferuje coraz więcej możliwości kobietom, jakie chcą ładnie i młodo wyglądać. Będzie to dotyczyć nie tylko nowych związków, pozwalających na otrzymanie spektakularnych rezultatów, ale także nowoczesnych technik, przykładowo takich jak coraz częściej stosowane lasery. Do takich metod można także zaliczyć nici liftingujące, które pozwalają na znaczną poprawę wyglądu skóry bez konieczności stosowania tradycyjnych metod operacyjnych.

twarz kobiety

Autor: Robert Moran
Źródło: http://www.flickr.com
Używa się je nie tylko na twarzy, lecz również na udach, brzuchu, ramionach i piersiach . Stosowane obecnie nici wchłaniają się w ciągu roku, zawierają między innymi kwas polimlekowy, jaki wzmacnia jeszcze efekty odmładzające. Sama metoda będzie polegać na wprowadzeniu nici przez niewielkie nakłucia specjalną igłą.

Nie zwlekaj, tylko jeśli masz ochotę poznać ten temat, obejrzyj więcej (https://www.svr.sklep.pl/) a na pewno uzyskasz świeże informacje na ten wątek.

Sam zabieg przeprowadzany jest w miejscowym znieczuleniu i trwa najczęściej nie więcej niż godzinę czasu. Duża poprawa wyglądu widoczna jest już zaraz po zabiegu, a na optymalne efekty trzeba poczekać następne parę tygodni.

Natomiast jeżeli chodzi o substancje używane obecnie podczas kosmetycznych zabiegów, to wieloletnim królem będzie tu kwas hialuronowy (poznaj korzyści z zastosowania). Nie bezpodstawnie jest on uznawany obecnie za eliksir młodości, bowiem jego wykorzystanie jest niezwykle wszechstronne, również medycyna dość często korzysta z jego możliwości. Sam kwas – wejdź – naturalnie występuje w naszych organizmach, głównie w płynach stawowych i skórze, a jego najważniejszą rolą jest wiązanie wody.

I to ten mechanizm właśnie działa w skórze, a jego zaburzenie powoduje zmarszczki i wiotczenie. Jeśli poziom kwasu się zmniejsza, to niszczeniu ulegają włókna kolagenowe i to właśnie jest przyczyną problemów z wyglądem skóry. Dlatego też kwas ten jest składnikiem coraz większej ilości rozmaitych kremów na odmładzanie, a także będzie się go wykorzystywać w wygładzaniu zmarszczek. Kwas wstrzykuje się w postaci elastycznego żelu, jaki powoduje wypełnienie zmarszczki i wygładza przy tym powierzchnię skóry. Efekty są od razu widoczne i utrzymują się przez okres nawet jednego roku.