Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

O torebkach powstają nawet piosenki – czy torba to kopalnia skarbów, czy największy bałagan na świecie?

Kobieca torebka zawsze wywołuje żywe zaciekawienie. W związku z tym, kłopot tego niezwykle funkcjonalnego drobiazgu, bez którego ani jedna kobieta nie jest w stanie się obejść, budzi liczne rozmowy na ten temat, zwłaszcza wśród mężczyzn. Uroczystości, na które należy mieć właściwe torebki, jest mnóstwo.

idź na stronę

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com
Ponadto jeszcze więcej ubrań, do których powinny być akuratne. Warto odnaleźć więc najlepsze rozwiązanie. Ogólnie trzeba wziąć pod uwagę, że należy zaopatrzyć szafę w trzy typy toreb – okolicznościową, biznesową i nieoficjalną. Szykując się do oficjalnego spotkania, większość uwagi skupia się na odpowiedniej kreacji i obuwiu.

Na kolejnym, chociaż nie mniej podstawowym planie, są dodatkowe elementy. A do nich należy torba. Torebka wizytowa, to stylowa kopertówka lub niewielkich rozmiarów puzderko. Nie jest pojemna, a jednak zmieszczą się w niej najbardziej potrzebne rzeczy: szminka, puder, aparat komórkowy. W czasie odświętnego wyjścia, torebka musi być wybrana bardzo ze smakiem.

torebka

Źródło: flickr.com

Torebki listonoszki skórzane będą świetnym wyborem do pracy. Użyteczne, właściwie duże , a jednocześnie szykowne i bez zbędnych dodatków. Ich zaletą jest to, że zazwyczaj pasują do wielu konfiguracji.

Torby listonoszki skórzane, to modele, które zmieszczą sporo kobiecych drobiazgów, a zadowalająca ilość miejsca spowoduje, że zmieści się w nich także gazeta. Wtedy, gdy okoliczność nie zobowiązuje, portfele dla pań nie muszą być stylowe i skórzane. Do raportówki można zapakować portmonetki, które posiadają duże ilości schowków, w razie gdy dodatkowo trzeba zmieścić w nich większą ilość kart i innych drobiazgów. Nie należy żałować funduszy na torebkę do pracy – klasę poznaje się po detalach. Najbogatszy wybór jest wśród modeli toreb nieformalnych. Do nich należą między innymi torby na trening, na zakupy, plażowe i podróżne.