Dobrze ubrana Gustowne dodatki

Kolczyki oraz łańcuszki bywają nieodłącznym znakiem rozpoznawczym elegantki szykownie ubranej i podążającej za modą

Wedle powszechnej opinii nie ma na kuli ziemskiej brzydkich białogłów, są tylko takie, które o siebie się nie troszczą. Pomimo tego że wielu mężczyzn ma zgoła całkiem inne zdanie, to jednak trudno przyznać im rację. Wystarczy tutaj wskazać artykuły zamieszczone w damskiej prasie, w których opisywane bywają niesamowite metamorfozy pań po trzydziestce. A jako dowód autorki konkretnego tekstu zamieszczają fotografie szczęśliwych przedstawicielek płci pięknej.

łańcuszki

Autor: James Petts
Źródło: http://www.flickr.com
Z kolei modnisie nie zawahają się dorzucić do zamieszczonego wyżej wywodu słów niezapomnianej gwiazdy wielkiego ekranu, czyli Marlin Monroe. Ta modelka twierdziła, że najlepszym druhem dla kobiety bywają… diamenty. To jeden z najdroższych elementów kobiecej biżuterii. Przezroczyste i całkiem przecież niepozorne kamyczki albo, jak kto woli, szkiełka są oprawiane w metale szlachetne, czyli np. złoto i tak powstają bransoletki (zobacz także stopery do bransoletek), które kosztują fortunę.

Oczywiście nie każdą kobietę stać będzie na tak wyszukaną i drogą biżuterię. Zresztą te niczym się niewyróżniające kury domowe i tak najprawdopodobniej nie zauważą, że bransoletki srebrne (sprawdź ofertę tego sklepu) na przegubie rąk ich przyjaciółki mają diament, perłę lub inny kosztowny dodatek. Do tego wymagana jest wiedza, którą posiada pracownik sklepu z biżuterią.Srebro bywa metalem, który doceniły kobiety w wieku średnim, jak i niepełnoletnie damy. Z tego produktu powstają pierścionki czy łańcuszki, nawiasem mówiąc chętnie noszone teraz przez kobiety. A prawdziwą furorę już jakiś czas temu zrobiły bransoletki srebrne – https://e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Lancuszki-srebrne_Meskie-551.html -, które są zakładane zarówno na podniosłe okazje, jak i na codzienne spacery do lasu. Wszystko dlatego, że taka biżuteria idealnie komponuje się i z dżinsowymi koszulami, i z wyjściowymi sukienkami.

Pełna oferta tutaj

Autor: Lenore Edman
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze w ostatnich latach ubiegłego wieku panie po czterdziestce zakładały duże kolczyki w kształcie kół. I do dzisiaj ta moda przetrwała, ale w nieco zmienionym stylu. Fraza srebrne kolczyki kółka kojarzyć się będzie z mniejszą biżuteria, która nareszcie nabrała charakteru. Wszystko za sprawą atrakcyjnie zaprojektowanych kształtów, często z motywami roślinnymi. Nic więc dziwnego w tym, że niejedna dama chce posiadać w swojej szkatułce taką właśnie biżuterię, a hasło srebrne kolczyki kółka będzie nierozerwalnie łączyć się z szykownym wyglądem i rzecz jasna doskonałym samopoczuciem.