Dobrze ubrana

Na co zwracać uwagę, kupując buty do ślubu?

Ślub to bezsprzecznie jeden z najbardziej wyjątkowych dni w życiu każdego z nas. Przygotowania do tego ważnego wydarzenia trwają czasami nawet ponad rok, a przyszła panna młoda bardzo dba o to, by wyglądać zniewalająco pięknie. Odpowiednia suknia ślubna, biżuteria i inne elementy są bardzo ważne, ale jednym z najważniejszych elementów stroju są buty ślubne.

kliknij tu

Autor: кофе
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle panie, wybierając obuwie do ślubu, kierują się w głównej mierze swoimi upodobaniami oraz modą. Dobierając buty do ślubu musimy jednak patrzeć przede wszystkim na wygodę noszenia. Nie zapominajmy, iż w dniu ceremonii ślubnej jesteśmy w ruchu prawie bez przerwy.

Kliknij na proponowany odnośnik (http://btzielonadolina.pl/praga-z-fontannami/trip), a poznasz dane na omawiany wątek jeszcze bardziej – niewątpliwie będą interesujące i całkowicie Cię pochłoną.

Buty muszą umożliwiać nam ciągłe poruszanie się, chodzenie, stanie, a także tańczenie. Ubranie niewygodnych pantofli z materiałów syntetycznych na szaleńczo wysokich obcasach sprawi, że już po kilku godzinach panna młoda będzie zniecierpliwiona i obolała. Najlepszym wyborem będą czółenka damskie skórzane, które są nie tylko wyjątkowo wygodne, lecz także szczególnie eleganckie.

Dzisiejsza moda ślubna dopuszcza, że nawet przy standardowej, białej sukni ślubnej, nie trzeba decydować się na charakterystyczne obuwie do ślubu – . Coraz częściej rezygnujemy z śnieżnobiałych, materiałowych pantofli na korzyść butów praktycznych, które będzie można założyć częściej niż przez jeden dzień w życiu. To powoduje, że jesteśmy w stanie zainwestować w buty ślubne większą sumę, niż kiedyś. Choć czółenka damskie skórzane to zakup dość drogi, mamy pewność, iż wykonane ze skóry naturalnej, solidne obuwie, posłuży nam przez długie lata. Możemy zdecydować się na buty w kolorze neutralnym, nie przyciągającym uwagi, jak krem, czy szarości, albo możemy nieco zaskakiwać i zdecydować się na obuwie w żywym kolorze, które będzie korespondować z kolorem innych dodatków.

wedding shoes

Autor: Lynn B
Źródło: http://www.flickr.com
Współczesne panny młode z ochotą sięgają po buty granatowe, różowe, złote, a nawet czerwone. Nie zapominajmy, że buty do ślubu trzeba wybrać stosunkowo wcześnie, gdyż będą niezbędne przy przymiarkach sukni – do wysokości obcasów dopasowuje się długość kreacji. Dobrze jest też pochodzić nieco w butach przed ślubem, choćby po mieszkaniu, aby przyzwyczaić nogę do kroju buta i zapobiec powstawaniu w dniu ślubu kłopotliwych otarć.