Uroda

Chcesz być szczupła na lato? Pora wybrać się do gabinetu kosmetycznego!

Nie od dzisiaj jest wiadome, że niemalże każdemu z nas zależy na tym, żeby dobrze wyglądać. Jeżeli jesteśmy szczupli, dobrze ubrani i jesteśmy ciekawie umalowane, często czujemy się bardziej pewni siebie – dotyczy to szczególnie dziewczyn. Nic zatem dziwnego, iż zwykle na wiosnę podejmujemy próby zrzucenia dodatkowych kilogramów przed urlopem – jest to przecież czas, kiedy nosimy zwiewne ubrania i krótkie spódnice lub nawet stroje kąpielowe na plaży, nic więc dziwnego w tym, że chcemy fajnie wyglądać. Co jednakże w wypadku, kiedy wykorzystałaś już wszystkie metody odchudzające, a mimo to nie widać efektów, zaś do urlopu zostało niewiele czasu? Wtedy z pomocą na pewno przyjdą Ci salony urody.

kobieta w bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Poważnym problemem, z którym najczęściej borykają się kobiety, jest na pewno fałdka na brzuchu – ile trwa usuwanie tłuszczu z brzucha. Jeżeli chcesz się jej pozbyć, wtedy powinnaś zapisać się na zabieg, który pozwala na szybkie usuwanie tłuszczu z brzucha. Jeszcze kiedyś taki zabieg pozostawiał nieprzyjemne blizny, przez co niedużo kobiet się na niego decydowało – dzisiaj jednakże usuwanie tłuszczu z brzucha nie pozostawia niemal żadnych blizn ani innych widocznych śladów na ciele. Jedynym efektem jest zniknięcie oponki z brzucha, za którą oczywiście żadna z nas nie będzie tęsknić. Na podobnej zasadzie działa również liposukcja laserowa (czy liposukcja laserowa działa?), która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z ud. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki zabieg, wówczas musisz wiedzieć iż powinno się wykonywać go w zimie, najpóźniej zaś wczesną wiosną. Wtedy skóra na Twoich nogach będzie miała odpowiednią ilość czasu aby się zregenerować i na pewno będzie wyglądała pięknie w czasie urlopu.

figura bez cellulitu

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Liposukcja laserowa to dzisiaj jeden z ulubionych zabiegów kobiet, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej na udach. Jeżeli natomiast nie masz masywnych ud, ale – jak prawdopodobnie każda z nas mierzysz się z problemem cellulitu – możesz umówić się na zabiegi na celulit (Klinika Miracki). Są one najczęściej mało inwazyjne, jednakże wykonywane regularnie na pewno dadzą odpowiednie efekty. Zabiegi na celulit można przeprowadzić praktycznie w każdym czasie. Wiemy dobrze, jak ciężka jest walka o ładny wygląd na wakacje. Dlatego trzymamy mocno za Was kciuki – w tym roku niewątpliwie Wam się uda!