Uroda

Chcesz być szczupła na lato? Pora wybrać się do gabinetu kosmetycznego!

Nie od dzisiaj jest wiadome, że niemalże każdemu z nas zależy na tym, żeby dobrze wyglądać. Jeżeli jesteśmy szczupli, dobrze ubrani i jesteśmy ciekawie umalowane, często czujemy się bardziej pewni siebie – dotyczy to szczególnie dziewczyn. Nic zatem dziwnego, iż zwykle na wiosnę podejmujemy próby zrzucenia dodatkowych kilogramów przed urlopem – jest to przecież czas, kiedy nosimy zwiewne ubrania i krótkie spódnice lub nawet stroje kąpielowe na plaży, nic więc dziwnego w tym, że chcemy fajnie wyglądać. Co jednakże w wypadku, kiedy wykorzystałaś już wszystkie metody odchudzające, a mimo to nie widać efektów, zaś do urlopu zostało niewiele czasu? Wtedy z pomocą na pewno przyjdą Ci salony urody.

kobieta w bikini

Autor: John
Źródło: http://www.flickr.com
Poważnym problemem, z którym najczęściej borykają się kobiety, jest na pewno fałdka na brzuchu – ile trwa usuwanie tłuszczu z brzucha. Jeżeli chcesz się jej pozbyć, wtedy powinnaś zapisać się na zabieg, który pozwala na szybkie usuwanie tłuszczu z brzucha. Jeszcze kiedyś taki zabieg pozostawiał nieprzyjemne blizny, przez co niedużo kobiet się na niego decydowało – dzisiaj jednakże usuwanie tłuszczu z brzucha nie pozostawia niemal żadnych blizn ani innych widocznych śladów na ciele. Jedynym efektem jest zniknięcie oponki z brzucha, za którą oczywiście żadna z nas nie będzie tęsknić. Na podobnej zasadzie działa również liposukcja laserowa (czy liposukcja laserowa działa?), która pozwala na usunięcie nadmiaru tłuszczu z ud. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki zabieg, wówczas musisz wiedzieć iż powinno się wykonywać go w zimie, najpóźniej zaś wczesną wiosną. Wtedy skóra na Twoich nogach będzie miała odpowiednią ilość czasu aby się zregenerować i na pewno będzie wyglądała pięknie w czasie urlopu.

figura bez cellulitu

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Liposukcja laserowa to dzisiaj jeden z ulubionych zabiegów kobiet, które mają nadmiar tkanki tłuszczowej na udach. Jeżeli natomiast nie masz masywnych ud, ale – jak prawdopodobnie każda z nas mierzysz się z problemem cellulitu – możesz umówić się na zabiegi na celulit (Klinika Miracki). Są one najczęściej mało inwazyjne, jednakże wykonywane regularnie na pewno dadzą odpowiednie efekty.

Nie masz pewności co do tamtego zagadnienia? Zwyczajnie sprawdź szczegóły podrażnienie oka dostępne dokładnie na tej stronie. Wszystko zostało dogłębnie opisane.

Zabiegi na celulit można przeprowadzić praktycznie w każdym czasie. Wiemy dobrze, jak ciężka jest walka o ładny wygląd na wakacje. Dlatego trzymamy mocno za Was kciuki – w tym roku niewątpliwie Wam się uda!