Kosmetyki

Kosmetyki do męskiej pielęgnacji

Brytyjska marka Men-u od lat przysparza się do powiększania świadomości panów w sprawie codziennej pielęgnacji. Ogromna w tym zasługa specyfiki poszczególnych kosmetyków Men-u, które idealnie wpasowują się w nowoczesny styl życia przedkładany przez współczesnych mężczyzn. Wyroby Men-u oferują coś więcej aniżeli doskonałą pielęgnację, zapewniają więcej korzyści niż reszta kosmetyków, jako że charakteryzuje je pionierska formuła. Przyczyną, dla której marka Men-u tak skutecznie przekonuje coraz większą ilość panów do wysokiej jakości pielęgnacji, jest jej innowacyjność, zapewnienie zaawansowanych korzyści oraz to, że wyroby Men-u są unikalne na rynku oraz rzeczywiście czynią różnicę.

elegancki mężczyzna

Autor: ricciofix
Źródło: http://www.flickr.com
Men-u to męska seria kosmetyków najwyższej jakości (kosmetyki men-u). Atutem jest tutaj przede wszystkim wysoka wydajność produktów – niewielkie opakowania wystarczają na długi, długi czas. Wysoko skoncentrowane najlepsze składniki to fundament każdego kosmetyku Men-u. Dzięki niewielkim gabarytom zapakowań, kosmetyki są dogodne a także wygodne w zastosowaniu – zajmują niewiele miejsca, tak na półeczce w toalecie, jak też w bagażu podręcznym w czasie podróży.

Typowe rozmiary zapakowań kosmetyków Men-u – tygle lub butelki z pompką – gwarantują od 80 do 265 aplikacji (w zależności od rodzaju produktu). W propozycji tejże marki znajdują się także kosmetyki do golenia a także pielęgnacji buzi w pojemniczkach kompaktowych. Zawierają 15 ml konkretnego produktu kosmetycznego i wystarczają od paru do kilkudzisięciu aplikacji. Idealne wyjście w podróży. Kosmetyki truefitt&hill Przeszłość tejże kultowej oraz eleganckiej marki sięga 1805 roku kiedy to William Francis Truefitt otwiera swój zakład fryzjerski w Londynie.

Firma, która rozpoczynała jako ogólnodostępny zakład fryzjerski oferujący strzyżenie męskie jak też golenie szybko zyskiwała popularność żeby stać się symbolem a także oznaką stylu, dobrego gustu. Z usług przedsiębiorstwa korzysta dwór a także najświetniejsi w tym mieście natomiast jej sława na całym świecie nie ustaje po dziś dzień do czego firma zupełnie nie potrzebuje ogromnych kampanii reklamowych. Tak zatem od ponad 200 lat produkty truefitt&hill nieustająco stanowią synonim klasy oraz najlepszego gustu. Jeśli z kolei idzie o pędzle do golenia Semogue 1305 są bezkonkurencyjne, wykonane są z delikatnego włosia dzika .