Dobrze ubrana Gustowne dodatki Klasa i szyk

Dlaczego nie powinniśmy kierować się tylko najnowszymi trendami ale mieć własny styl oraz wyczucie smaku

Współczesne nurty modowe ukazują dzisiejszy świat – są kontrastowe, są zadziwiające, bywają wyciszone, czasem są szybko przemijające a czasem długie. Moda to element sztuki tak jak muzyka czy teatr. Nie wystarczy mieć świadomość gdzie się idzie, należy też wiedzieć jak iść.

duże zakupy

Źródło: pixabay.com
Różnorakie okoliczności, różnorodne stroje a także różnorodne dodatki dopasujemy udając się na spektakl muzyczny do operetki, odmienne na imprezę z udziałem gwiazdy rocka, zupełnie odmienne dodatki wybierzemy do galerii sztuki współczesnej. Jednym z ważniejszych elementów odzieży noszonych przez panie jest torba.

Jeżeli interesuje Cię tego rodzaju tematyka, zerknij na źródło info (https://ubierzekipe.pl/18-odziez-robocza-wroclaw) tam zawarte też Cię bardzo zaciekawi. Nie czekaj więc i kliknij ten link!

Decydując się na zakup w sieciowym sklepie z torbami, możemy liczyć na bogaty wybór i niskie ceny. Pierwszą zasadą jest adekwatne dopasowanie torby do okoliczności. Czym bliżej wieczoru, a okoliczność bardziej oficjalna, tym torba mniejsza. Duże, ciężkie z natury rzeczy torby (strona www), zwisające z ramienia pani w wieczorowej sukience, zepsują cały efekt. Na wieczorowe okazje nie pasują także torebki z płótna, za to idealnie będą wyglądać te z ozdobnymi kamieniami, polakierowane czy z koralików. Zasada kolejna – im pani niższego wzrostu i szczuplejsza, tym torebka mniejsza i z niedużą ilością ozdób.

zobacz ofertę

Autor: Visit El Paso
Źródło: http://www.flickr.com
Drobną kobietę duża, kształtem przypominająca worek torba, przewieszona przez ramię, przygniata do ziemi. Podobny efekt daje torba nabita ćwiekami, z mnóstwem frędzli, ozdobnych zamków. Kobieta wysokiego wzrostu, a na dodatek potężna może nosić torbę dużą, nabitą ćwiekami, z mnóstwem frędzelków jak również ozdobnych zamków. Ta sama kobieta z maciupeńką torebeczką nie będzie jej pasować. Po trzecie powinniśmy umieć dopasować torebki do stylu i koloru stroju. Wiele pań zakłada miejskie plecaczki jako torebki. Bo takie są aktualnie na topie. Pomimo tego elegancki kostium i nawet najpiękniejszy na topie plecaczek – jakoś do siebie nie pasują.